Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdekelne járt e más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Othetes kérdése:

Érdekelne járt e más is hasonló cipőben mint én?!

Figyelt kérdés

Család anya vagyok 3 gyerekkel, férjemmel együtt vagyunk de nagyon nem felhőtlen a kapcsolatunk. Rengeteget vitatkozunk. Nekem így nincs kedvem szexelni vele.. De egy ideje más is "közre játszik", amiért úgy érzem nem kívánom őt!


Nagyon furi ezt így leirni közel a 30-hoz 3 gyerekkel az "oldalamon", de úgy érzem a nőket kívánom...

Mindig is volt egy egészséges (legalábbis szerintem ez tök egészségesnek mondható) biszexuális hajlamom, de olyan gáznak érzem ezt, hogy 3 gyerek után "jut eszembe", hogy mi lenne ha...

Tiszta hülye vagyok... :(


2020. márc. 10. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nincs ebben semmi gáz, legalábbis ebben a részében.


Hogy helyre tudjátok, akarjátok e hozni a házasságot, azt ennyiből csak ti tudhatjátok.


Ha lezárjátok, onnantól mindegy, hogy a következő nő lesz vagy ffi.

2020. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Még ami fontos lehet: csak szexuálisan érdekelne nő, vagy kapcsolatot is el tudnál képzelni?
2020. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy igen! kapcsolatot is el tudnék képzelni...

Kb. az egyetlen ami vissza tart, hogy véget vessek a házasságomnak: tartok tőle, hogy 3 gyerekkel nem igazán lennék kapós... :)

Az tuti, hogy a palik menekülnek a gyerek szó hallatán 😁

2020. márc. 10. 22:47
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Ellentétben a leszbikus nőkkel akiknek minden vágyuk három idegen gyereket pátyolgatni.
2020. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Akkor teljesen OK.

Sok leszbikus nő szeretne gyereket/gyerekeket a kapcsolatában, ezt veled már meg is kaphatná, ami itt plusz pont lehet, nem úgy, mint ha pasival akarnál összejönni.

2020. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ugye nem csak én vagyok ilyen nyomi, hogy egy fél élet után jövök rá, hogy mégsem azt szeretném amim van?
2020. márc. 10. 22:51
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy!! Hány nő van, aki a társadalmi megfelelés miatt vág bele egy házasságba, aztán rájön, hogy mégis a saját neme felé húz. Aztán van aki mer váltani, van aki nem.
2020. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Hányszor elmondják szegény leszbikusok: egy L kapcsolatban 2 nő avn. Nem egy nő és egy ffi :)
2020. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem értek túl sokat a leszbikus kapcsolatokhoz de azért reménykedtem benne hogy nem kell így felosztani a szerepeket :)

Csak legyünk önmagunk, nem?

2020. márc. 10. 23:41
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem hülye vagy, hanem egy boldogtalan, sz...r kapcsolatban élő nő. Ti már csak az asztalnál vagytok egy pár a "gyerekek miatt". Holott egy rossz kapcsolatnak ők isszák meg legjobban a levét - szerinted jó nekik látni, hogy apu-anyu állandóan veszekszik és nem szeretik egymást?

A gondolataid, vágyaid persze, hogy elkalandoznak. Most éppen nők irányában (lehet a lelkiismereted miatt, mert hát nem akarsz félrelépni, nehogy egy másik férfivel lebukj mert hát az megcsalás stb.). Ha utóbbi gátat átléped magadban akkor majd el fog kalandozni nők és férfiak irányába is.

Ha nem lenne gyerek azt mondanám, zárd le a kapcsolatod és kezd új életet. Így viszont azt, hogy menjetek el egy párterápiára - a gyerekek miatt. Ettől még a házasságod lehet zátonyra fut, pontosabban már futott, a megszokás, az érdek vezérli nem más. Ez nem kapcsolat, hanem agónia.

2020. márc. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!