Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdekelne járt e más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Othetes kérdése:

Érdekelne járt e más is hasonló cipőben mint én?!

Figyelt kérdés

Család anya vagyok 3 gyerekkel, férjemmel együtt vagyunk de nagyon nem felhőtlen a kapcsolatunk. Rengeteget vitatkozunk. Nekem így nincs kedvem szexelni vele.. De egy ideje más is "közre játszik", amiért úgy érzem nem kívánom őt!


Nagyon furi ezt így leirni közel a 30-hoz 3 gyerekkel az "oldalamon", de úgy érzem a nőket kívánom...

Mindig is volt egy egészséges (legalábbis szerintem ez tök egészségesnek mondható) biszexuális hajlamom, de olyan gáznak érzem ezt, hogy 3 gyerek után "jut eszembe", hogy mi lenne ha...

Tiszta hülye vagyok... :(


2020. márc. 10. 22:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2%

"Hány nő van, aki a társadalmi megfelelés miatt vág bele egy házasságba, aztán rájön, hogy mégis a saját neme felé húz. Aztán van aki mer váltani, van aki nem."


ööö... hány? Csak mert a kérdésed azt sugallja, hogy van erről valami statisztika, amit ismersz. Linkeld már be légyszives.

2020. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Bennem 40+-os férfiként két kérdés vagy aggály fogalmazódott meg:

-Vagytok-e a férjeddel már annyira eltávolodva,hogy egy harmadik partner(egy hölgy)bevonását lehetetlennek tartod? Lehet ő is kapható lenne rá,a kapcsolatotok is friss vért kapna,te is megkapnád amit vágysz és a gyerekek sem látnák kárát!

-Ha kilépsz a mostani kapcsolatból,és össze költözöl egy nővel (amit egyéb esetben nem ítélek el!) a gyerekek lelki világa hogyan fogadja majd ,hogy Anna és Panna az apukájuk-anyukájuk?

2020. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én 1 gyermekkel és még nem olyan közel a 30-hoz, de ugyan így vagyok! Amennyiben szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan!:)
2020. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani kérdező, van elég bajod ígyis ahogy látom. Nem is ítélem el a dolgot. De azért arra készülj fel hogy a gyerekeidnek elég nagy törést fogsz okozni azzal, hogy ha majd esetleg elváltok a férjeddel, egy nővel kezdesz új kapcsolatot.
2020. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, semmi sem történik véletlenül. Sok tényező van amitől függhet ez az egész. Milyen idősek a gyerekek és a férjeddel mennyire mély a kapcsolatod... vajon megértené hogy te mellette nem tudsz boldog lenni? Mert egy nem működő rossz kapcsolatban megragadni nem jó. Nem csak neked nem jó hanem a gyerekeknek sem. Véleményem szerint ha már megpróbáltátok megmenteni ezt a kapcsolatot de nem jártatok sikerrel, akkor inkább őszintén ülj le a férjeddel egy asztalhoz és beszéld meg vele a dolgokat. Mondd el neki az érzéseid a félelmeid azt hogy neked fontosak a gyerekek, de a saját boldogságod is fontos kell hogy legyen, ezért mivel te már nem vagy boldog ebben a kapcsolatban külön utakon szeretnéd folytatni. Ne várd meg amíg nagyon elmérgesednek a dolgok és tényleg csak veszekedés lesz mindenből. Legyél vele őszinte mert megérdemli. És ha szeret elfogadja, illetve megérti hogy a gyerekeknek is lehet jobb lesz ha külön-külön de jó viszonyban vagytok egymással mint együtt élni úgy hogy közben ölitek egymást. Hallgass a szívedre! Sok sikert és bárhogy is alakul kitartás :)
2020. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy leszbikus csak szar a házasságod, és azt hiszed hogy egy nővel könnyebb lenne.
2020. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!