Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első anál nagy mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anál nagy mérettel mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés

Kezdő passzív srác vagyok. Szeretném már nagyon elveszíteni a popsim szüzességét, el is kezdtem pasikkal ismerkedni, végül meg is lett a tökéletes jelölt, elég jól összeismerkedtünk, viszont neki 20 cm-es és vastag is neki. Hétvégén át akar jönni "filmezni", engedném neki, de félek, hogy fájni fog. Első alkalommal lehet kisebbel kellene kezdenem. Aztán rossz élmény lesz és nem akarom többet. De a másik oldal, meg hogy nehéz normális srácot találni, vele jól kijövök.

Lányok/fiúk tapasztalatok ekkora mérettel? Lehet élvezni?

30/F



2020. szept. 2. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyfarkú aktívként nem ajánlom, szerintem kezdj kisebbel
2020. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én első alkalommal egy véletlen szituba keveredtem, nagy volt neki de annyira felizgultam hogy akkor nem fájt, csak másnap
2020. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én első alkalommal egy ekkora mérettel szeretném elveszteni


27 p

2020. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok előjátékkal, tágítással és még több síkosítóval megpróbálhatod, ha a partner vállalja, hogy abbahagyja, ha neked az a kérésed.
2020. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megbeszélemtem vele, megpróbáljuk, hogy ha nagyon fáj, akkor szájjal befejezem neki.

2020. szept. 3. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végül belementem.

Nagyon türelmes volt, meg sok előjáték, sok sok síkosítóval ujjazott sokáig, aztán betette, sajnos nem volt kellemes, megpróbáltuk többször, nem nagyon akart bemenni, végül szájjal befejeztem neki. Aztán iszogatunk még egy kicsit, meg mondtam, hogy ne adjuk fel, van itthon műpénizem, azzal elkezdett izgatni, hogy nekem is jó legyen, felizgatott rendesen, akkor kértem, hogy próbálja meg betenni újra. Akkor már ki voltam annyira tágulva meg a rengeteg síkosítónak köszönhetően bement, nem volt kellemes, de elviselhető volt, aztán elkezdtem pici mozdulatokkal rajta mozogni és sikerült ellazulnom is meg hozzászoknom és jó lett :) Utána lenyomtunk még két menetet és kellemes is volt. :) Másnap éreztem azért, reggel is próbálkozott, mondtam, hogy max orál :D

Azóta már sokszor csináltuk, egyre jobban megy, de sajnos még mindig kell azért bőven előjáték, de már könnyebben bemegy, meg már nem izgulok rajta, már nem az első alkalom, nyilván nem félek tőle, természetes, hogy megd*g.

De még azért érzem másnap mindig egy hevesebb éjszaka után, meg szex közben is ha nagyon bedurvul megérzem.

2020. nov. 20. 18:47
 8/8 A kérdező kommentje:
De egyébként élvezem, meg szeretem csinálni :)
2020. nov. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!