Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jó ötlet, hogyha első élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, hogyha első élmény sráccal BDSM lenne?

Figyelt kérdés
Az igazság hogy alapba nem mozgat sráccal szex. Azonban úgy hogy alárendeltje vagyok úgy lehet, hogy menne. Érdemes lenne így kifejezetten BDSM kedvelőt keresni? Megjegyzem jóideje nyomom ezt el magamba, de a korona idején agyaltam, hogy lehet érdemes lenne mégis lépni hisz egyszer meghalunk...

2020. jún. 11. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha akarod aláználak de csak ha fiatal és vékony vagy.
2020. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vágysz ÉS megfelelő partnert találsz hozzá akkor jó - s teljesen mindegy, hogy első vagy X. alkalom, jó partner kérdése a dolog.
2020. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen vagyok én is csak fordítva, srácként a fölérendelt szerep vonz.
2020. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez bennem is felmerült. Legalább határozott lenne, tudná mit csinal🤷‍♀️😄

19l

2020. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem BDSM volt az első. Nem bántam meg. Volt azóta normál kapcsolatom is mindenféle extra nélkül, de sokkal jobban érdekel és vonz is egy BDSM-es kapcsolat.

24 L

2020. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok. Most olvastam el újra a kérdést és kicsit félreértettem.

Szerintem így nem érné meg.

2020. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fökapitany ***** válasza:
Nekem ilyen volt az első. Figyelmes volt ugyan velem a pasi,de azért megtette amit akart,ha akartam ha nem.
2021. márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hol ismerted meg? Én azóta se találtam senkit...
2021. márc. 12. 12:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ez izgat csapj bele :)
2021. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így baromság. Ha nagyon leegyszerűsítve ez erőszak....csak van beleszólásod.

Ha nagyon félsz a fiússextöl ugyis offolod a dolgot. Ha pedig tökös lennèl akkor nem kellene ez a körités

2021. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!