Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek jó ötlet coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet coming outolnom?

Figyelt kérdés

16 vagyok,lány.és bi

Nagyon friss még...nemrég jöttem rá



2020. júl. 28. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt te tudod szüleid mennyire elfogadóak, meg te hogy érzed magad mennyire vagy kész, így nem tudok pontos infót adni, de azért várnék egy fél évet vagy évet legalább ezzel, hogy már magadban is ezt helyre tudd tenni jól.

Kitartást :)

2020. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi🙃😊
2020. júl. 28. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, sőt... ha még amúgy sem léptél a gyakorlati mezőre akkor meg pláne. Céltábla leszel az iskolában, illetve a szülőktől is kapod majd az észosztást. Igaz a női biszexualitással szemben sokkal elfogadóbb mindenki, de várj szerintem vele 18 éves korodig. Nem kell amúgy sem mindenki orrára kötni te mit szeretsz és mit nem.
2020. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Iskolában nem is.csak családnak és barátoknak
2020. júl. 28. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Várj vele még. 😉
2020. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom tudoom...de túl nagy a teher🙄Nem bírom ezt sokáig egyedül
2020. júl. 28. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges. Milyen teher? Összejöttél egy lánnyal és be szeretnéd mutatni a családnak, nem pedig titkolni?

A szüleiddel megosztod, hogy amúgy milyen fiúk jönnek be, és a lány crushokról is akarsz beszélni? Vagy mi értelme? Mert ha amúgy nem beszélgetsz a szüleiddel ilyenekről szerintem csak furán fognak nézni, hogy ez most honnan jött. Rengeteg ember biszex, csak nem verik nagy dobra.

2020. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az teher hogy elfogadjam magam.Elviselni hogy így érzek úgy hogy senkinek nem tudok beszélni róla(én csak úgy tudok könnyíteni a lelkemen ha kibeszélem magamból valakinek)
2020. júl. 28. 19:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá... bár szabad kérdezni, hogy ezen mi olyan nehéz az elfogadni való? (kérdem ezt úgy, hogy 19 évesen én is pár hónapja jöttem rá, hogy biszex vagyok, de már várom az első alkalmat lánnyal, pont azért mert izgatnak)
2020. júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi nehézség nincs ennek az elfogadásában, de tudjuk, milyen ország ez.
2020. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!