Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan vegyem rá a Férjemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a Férjemmel a közös barátunkat hogy csináljuk hármasban? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval én és a Férjem boldog házasságba élünk minden oké. Én egy bisexuális lány vagyok. És a férjemen kívül nem is vágyok más pasira szexuálisan DE egy nővel nagyon szivesen,amit a Férjem se bánna... Szóval neki van egy gyerekkori lány barátja (sose volt köztük semmi csak barátok kis pisis koruk óta) nekem nagyon ritkán tetszik egy lány meg... De ez a csaj igen...Mondogattam a Férjemnek hogy nagyon szívesen lennék vele... És ő tulajdonképpen beleegyezett (szívesen nézné is meg ilyenek) Viszont FOGALMUNK SINCSEN hogy egy a nő bisexuális e... Hiába vannak jóba a Férjemmel sok ideje de nem beszéltek erről soha... Általában férfiakkal volt együtt most is van egy párja tehát elvileg hetero.... Ugyanakkor nem tudom hogy vajon tetszek e neki, szívesen kiprobálná e egy lánnyal (ha még eddig ezt nem tette meg) Szóval nekem ő tetszik... lehetne akár négyesbe is a mostani párjával de úgy gondoltuk hogy a fiuk csak nézik. Ahogy mi lezbizünk.... De nem tudom hogyan lehetne ezt kivitelezni. Arra is gondoltam hogy esetleg meghívnánk őket magunkhoz egy vacsira,sütögetésre aztán iszogatunk és alakul... De ugyanakkor nem akarunk/akarok egy nagy leégést.Mi lehetne a megoldás?

2020. júl. 3. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingli lenne akkor csak megkérdeznétek. De így valószínűleg nem kéne belerondítani más kapcsolatába.
2020. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon beteges gondolat. Nem a hármas része, de a többi! Barátja a férjednek, ami valószínű eddig tartott, de lehet a nő kapcsolatának is. Sőt akár még a ferjeddel is másképp alakulhat ezek után.

Megéri?!

2020. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Bár én férfi vagyok, de azt gondolom nagyom messze szaladnék, ha a legjobb barátom egyszer olyan kéréssel állna elém, hogy szálljak be hozzájuk harmadikként. Utána már nem tudnék rá úgy nézni, mint addig. Szerintem a barátnőd is csak pislogna egy ilyen kérés hallatán. Én azt gondolom, ha mindenképpen szeretnél egy hármast, valami számotokra ismeretlen hölgyeménnyel próbálkozzatok.
2020. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha régen találkoztatok, akkor hívjátok át egyszer (akár a párjával) és utána találj ki valamilyen okot, hogy te és a lány kettesben találkozzatok (közös vásárlás?), picit ismerd meg és finoman rá lehet kérdezni, hogy egyáltalán van-e benne bi hajlam.
2020. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Hetero pasi vagyok. Nagyon kivanom a noket es a sexet is. De en se rangatnam bele a baratnommel valo 3asba a legjobb gyerekkori kapcsolatban levo baratnomet. Egyik h gyerekkori barat. Sex utan ez a statusz megsznuk. Masik, h hetero kapcsolatban van. 2A ha hetero nem biztos hogy veled foglalkozna inkabb a sex kozben valoszinu h a pasi lenne a fő irany neki. 2B kapcsolatban van. Nem valoszinu hogy jol jonne ki, ha a kapcsolatbol csak az egyiket hivjatok be.

En ezt inkabb massal probalnam ki a helyetekben. A csajt meg hagyd meg neki jo baratnak.


3 ha soha nem beszeltek sexrol, akkor nem annyira nyitottak sexualis temaban kb.


29F

2020. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes... De... Felelsz vagy mersz piálás közben, menet közben érzitek mi fér bele mi nem :)
2020. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!