Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nőként a nők jobban vonzanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként a nők jobban vonzanak szexuálisan, de csak férfiba tudnék szerelmes lenni. Ezt mégis hogy nevezik?

Figyelt kérdés
22 vagyok, egyik nemmel sem volt még szexuális tapasztalatom. Szerelmes csak férfiba voltam, nő iránt semmi ilyesmit nem éreztem még. Nővel csak alkalmi/szexkapcsolatot tudnék elképzelni, jelenleg férfival még azt sem, nem igazán vágyom párkapcsolatra. Úgy érzem, hogy férfihoz csak akkor tudnék szexuálisan vonzódni, ha szerelmes lennék belé, nőkkel ez nem így van.
2020. jún. 11. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idős vagy ha szabad kérdezni?
2020. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 a korom az első mondatban szerepel a leírásban.
2020. jún. 11. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, valóba, úgyhogy elnézésed kérem, figyelmetlenül belevágtam a közepébe. :)


Igaz én hetero férfi vagyok, de úgy érzem ezt nevezik biszexuális hajlamnak ami benned van, bár nem teljesen az a szokványos.

25 F

2020. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ennek mi a neve, de én ugyanígy vagyok. 🤷‍♀️
2020. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Nálam ugyan ez a helyzet...

20/L

2020. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok csak fiú vagyok. Egyértelműen a fiúk vonzanak testileg. Voltam lánnyal, de inkább maradnék a fiúknál. Szerintem ismerkedj inkább lányokkal, ha az ágyban ők tudnának boldoggá tenni. De kapcsolatot én sem tudnék fiúval elképzelni a társadalmi nyomás miatt.:(
2020. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azta, nem gondoltam, hogy ennyien vagyunk hasonló helyzetben :D

#6 Engem nem a társadalmi nyomás zavar, őszintén szólva sz#rom le, hogy mások (pláne idegenek) mit gondolnak az életemről, egyszerűen csak a férfiak szimpatikusabbak személyiségre.

2020. jún. 11. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Biszexnek. Nem kell túlmisztifikálni magad és 600 jelzőt magadra aggatni. Biszex és kész.
2020. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Biszexuális és heteroromantikus, férfiakkal szemben demiszexuális, ha már nagyon megnevezéseket akarunk keresgélni, amúgy annyira nincs jelentősége :D Biszexek jó részénél jelen van, hogy nem egyformán, nem ugyanúgy vonzódik a két nemhez, nincs ezzel semmi baj.
2020. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!