Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, segitettetek mar egymasn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, segitettetek mar egymasnak haverotokkal kiverni, úgy hogy közben mindketten azthittetek hogy a masik soha nem tenne ilyet sraccal?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogy törtent? Közbe mire gondoltatok? hogy lany csinalja nektek? Volt epp baratnötök? es mennyi idösen törtent ez?
2020. ápr. 16. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de volt és van is olyan, akivel el tudnám képzelni, vagy fantáziálok is róluk erről.
2020. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) többször hokiztunk előtte már együtt és kíváncsiak voltunk.Nem gondoltunk arra hogy lány csinálja,élveztük hogy egymásnak csináljuk.Elsőnél nem volt barátnőnk egyikünknek sem.Én 18 ő 19 volt.Később mással is csináltam.
2020. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, pedig nem lenne rossz. :)
2020. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tobbszor is volt ilyen tobb emberrel

De olyan eset is volt, ha pont ilyenre vagy kivancsi, hogy azthittem a fiurol hogy kőhetero, aztán egy este árjött a mi szobábkba iszogattunk és valahogy feljött hogy mi szoktuk verni együtt szobatarsaimmal, és hát erdeklodott kierdezhetett aztan a vegen aztmondta amugy kiporbalná ő is

Nem gondoltam hogy lany csinalna, akkor pont nem js volt baratnőm, most eppen van

2020. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Mi szimplán élveztük, hogy egymásnak csináljuk. Volt pár alkalom, sajnos egy ideje nem. Hiányzik is.
2020. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már közös hoki, nagyon bejött mindkettőnknek, aztàn lett több is.
2020. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, teljesen random történt a pillanat hevében, olyankor nincs idő arra gondolni, hogy sosem gondoltam volna róla, hogy megtenné :)
2022. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Remélem élveztézek😉
2022. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Élveztük nagyon, azóta sajnos ritkán, de csináljuk még :)
2022. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Örülök neki. Jó lenne nekem is egy haver minden jóra. Kár, hogy Borsodban nem találok😕
2022. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!