Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért olyan nehéz találni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni egy f. rkat?

Figyelt kérdés

Csupán csak elmélkedem... Alapesetben heteró férfi vagyok. Néha kalandozok. Találtam már alkalmi szexpartnert itt is, chat.hu-n, facebookon, amatoralbum.hu-n, meg még kitudja hol. Ezek mind heteró kalandok voltak. Néhányszor volt részem hármas kalandban is, ahol volt egy plusz férfi, és ott megestek biszex dolgok is. És hát tetszett annyira, hogy kipróbálnám kettesben is. Magyarul sz.pnék. Gondoltam simán találok hozzá partnert, de hosszú idő alatt sem találtam senkit. Akit esetleg találtam, vagy kamus volt, vagy kölcsönösen szerette volna (ezt nem szeretném), vagy hosszas levelezgetés után képet kért, aztán lezárta azzal hogy "nem vagy az esetem". Könyörgöm, mi az hogy "nem vagy az esetem"? Érdekes, nekem nincs "esetem", pláne egy alkalmi kaland esetén. Szóval érdekelne, hogy más is van-e ebben a helyzetben, vagy csak én csinálok valamit rosszul.

Mielőtt valaki azzal jönne, ez nem rinyálás, hanem kíváncsiság.



2020. márc. 2. 17:09
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Amúgy megérte kiírni ezt a kérdést, mivel voltak jelentkezők... Bár most a karantén miatt nem jött össze, de még nem adtam fel... :)
2020. ápr. 27. 14:30
 12/38 fökapitany ***** válasza:
100%
Biztos lesz. Nehezen de lehet találni szopatót.
2020. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
nekem is valamiért baromi nehéz találnom egy farkat, amit kényeztethetnék...
2020. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
#13: Bezzeg ha nő lennél :D
2020. aug. 3. 18:11
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, akkor le kellene raznom:D
2020. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon meglep a kérdésed, de én mondjuk nőnemű vagyok és sosem volt ilyen problémám szerencsére. Azért írok inkább, hogy arra a mondatodra reagáljak, hogy alkalmi kaland esetén mit számít az, hogy ki kinek az esete: szerintem pont, hogy akkor számít csak igazán, amikor egy röpke kaland csak és kizárólag a testiségről szól, akkor csak és kizárólag a test számít, hogy bejössz a másiknak vagy sem. Ha komoly kapcsolatról lenne szó, járási, párkapcsolati, házasság és gyerek tervekkel, akkor arra mondanám, hogy ott már tényleg nem a testi vonzalom kéne, hogy az első legyen, mert a minden más érzelmileg is felnőtt korban már felülírja a szőke herceg/nő elvárásokat, ugye. Szerintem ha annyian megfutamodtak képküldés után, az pont ugyanannyira lehet tényleg ettől, hogy nem vagy az esete, mint az, hogy alapból az eseménytől futamodtak meg és ezt csak kifogásként használták. A kanapéhős kifejezés nem véletlen alakult ki, sokan nagyon nagy szájúak és bölcsek képernyő mögött, ám a való életben már kevésbé belevalók...


Sikerült már azóta amúgy tapasztalatot szerezned?

2021. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

#16: igen, lényegében igazad van. Inkább arra gondolok, hogy engem nem feltétlenül egy bizonyos alkat/kinézet vonz. Nyilván kell a testi vonzalom, de az nem attól függ, hogy magas/alacsony, molett/sovány, és még csak nem is arctól függ.

Egyébként teljesen átlagos/normális kinézetem van, érdekes módon nőkkel nem volt ez a probléma, szóval valószínű a nagy részük csak képvadász, fotelhuszár volt.

Igen, azóta lett némi tapasztalatom, bár nem sok. Viszont továbbra is tetszik a dolog, szeretném megismételni. Ami még izgat, hogy egy párhoz csatlakozni, szóval bővült a bakancslista :) Továbbra is várom az érdeklődőket ;)

2021. jan. 17. 17:48
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy tapasztaltál és pláne, hogy pozitív élmény volt és köszi a pontosítást, így már máshogy hangzik, oké! Hajrá a további élmények gyűjtéséhez, de csak biztonságosan! :)
2021. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Ha aktuális még akkor írj nyugodtan.
2021. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha aktuális írj nyugodtan :)
2021. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!