Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért olyan nehéz találni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni egy f. rkat?

Figyelt kérdés

Csupán csak elmélkedem... Alapesetben heteró férfi vagyok. Néha kalandozok. Találtam már alkalmi szexpartnert itt is, chat.hu-n, facebookon, amatoralbum.hu-n, meg még kitudja hol. Ezek mind heteró kalandok voltak. Néhányszor volt részem hármas kalandban is, ahol volt egy plusz férfi, és ott megestek biszex dolgok is. És hát tetszett annyira, hogy kipróbálnám kettesben is. Magyarul sz.pnék. Gondoltam simán találok hozzá partnert, de hosszú idő alatt sem találtam senkit. Akit esetleg találtam, vagy kamus volt, vagy kölcsönösen szerette volna (ezt nem szeretném), vagy hosszas levelezgetés után képet kért, aztán lezárta azzal hogy "nem vagy az esetem". Könyörgöm, mi az hogy "nem vagy az esetem"? Érdekes, nekem nincs "esetem", pláne egy alkalmi kaland esetén. Szóval érdekelne, hogy más is van-e ebben a helyzetben, vagy csak én csinálok valamit rosszul.

Mielőtt valaki azzal jönne, ez nem rinyálás, hanem kíváncsiság.



2020. márc. 2. 17:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, de nekem is már jöttek azzal, hogy nem vagyok az esete. Pedig nem kapcsolatot keresek... Vagy amikor küldtem képet pl farkamról (kölcsönösen), akkor elvileg tetszett neki, utána meg eltűnt. Gondolom csak gyorsan kiverte rá.
2020. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Tudom, nem társkereső, de ha valaki jelentkezne, privátban megteheti :)
2020. márc. 2. 17:15
 3/38 anonim ***** válasza:
96%

Csak pontosítanék, ha alkalmanként úgymond kalandokban vagy benne akkor nem heteró vagy, hanem enyhe biszex, de most nem ez volt a kérdés. Inkább fogadd el magad :)

Ha alkalmi partnereket keresel: internet, szexmozik, Magnum, melegbárok (pl. Alteregó), GC. A szexmozikban nagyon sokszor csak orál van, ott meg tudod élni.

2020. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan csak arra gondolnak, hogy bizony jó lenne ha leszopnák, de mikor oda kerül, hogy egy pasi szájába kerüljön a farka, akkor húzza a száját. Inkább adná egy nőébe


vagy csak szivat

2020. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél egyoldalú.Hagyd te is magad.
2020. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se arc dönt. nekem a test:)
2020. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb csak kíváncsiskodik ezért kép után azonnal leráz vagy eltűnik.
2020. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

#3-as, tök mindegy hogy nevezem magam, oké, legyek enyhe biszex, én elfogadom magam :)

Az internetről leírtam, mi a helyzet, eddig is itt kerestem, nyilvános helyre meg nem szívesen megyek.

#5-ös: leírtam, hogy ezt egyoldalúan szeretném. Azt tudom, milyen ha szopnak, inkább arra vagyok kíváncsi, milyen ha én szopok. Az elsőt meg tudom tenni nővel, a z utóbbit viszont nem. A férfiak nem izgatnak, kizárólag egy szép farok, és a szopás.

2020. márc. 3. 14:16
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki,hogy bárki farkát a szádba vennéd. én nem. na ez,ha valakinek van esete.
2020. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Kedves #9, nagyon nem érted... Nyilván nem bárkiét. A "hányok tőle", meg a "nem az esetem" között vannak fokozatok. Attól, hogy mondjuk a barna vékony lányok az eseteim, nem mondok nemet egy szőke husira sem.
2020. márc. 4. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!