Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mennyire szokásos/ mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire szokásos/ mennyire nehéz partnert találni ehhez?

Figyelt kérdés

Mostanában el kezdtem fantáziálni arról, hogy ha lenne párom, akkor nem feltétlenül a sima felállás lenne, hanem ő használna felcsatolhatóst.


18/f



2019. nov. 22. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi erővel miért nem keresel egy férfit?
2019. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert talán a fiukhoz annyira nem vonzódok.
2019. nov. 22. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem átlagos, de nem vagy vele egyedül. Csak úgy megsúgom a felcsatolhatósok 90%-át férfiakon használják, nem a leszbikusok egymás között.

Partnert találni hozzá már más kérdés... nem csak hogy nyitott, de egyben (az ágyban is) domináns személyiségű nőt keress.

2019. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül domináns lányt keresek, csak legyen nyitott, nem tudom, hogy milyen és így szeretném kipróbálni egy csajjal
2019. nov. 22. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Ezt én is mindig ki akartam próbálni ,hogy milyen

24/N

2019. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy nem ritka. Tartós kapcsolatba meg föleg. Nekem az utóbbi két partnerem az ilyen. A jelenlegi ráadásul ő hozta fel. 41F
2020. máj. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Mi is csináltunk ilyesmit az exemmel, de ő emellé a "k rvám" akart lenni....végül átesett a ló túloldalára és ha egyszer ő kielégített, akkor elvárta tőlem a szerepcserét.

Ez szerintem nem valami jó, ha a pasi inkább akar csaj lenni, mint ami ő valójában. Volt, hogy minden este nőnek öltözve flangált itthon hetekig.

2020. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van és még nem is ritka. Nem feltétlenül tartozik mindenkire és nem is vacsora téma, de sokakat izgat,még akkor is,ha nem szívesen vallják be. Szerintem egy sima tinderen is lehetne partnert találni, de ugye ott arccal kell vállalni. Direkt erre korlátozódott app-et nem ismerek, de lehet találni ilyen-olyan szex oldalakat, ahol partnert kereshetsz vagy ha neked az belefér, nézz körbe a szex munkások között, ki vállalja!
2020. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!