Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, egy ismerkedés során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ismerkedés során jobb, ha a pasi hamar bevallja, hogy biszex, vagy ha hűséges, akkor inkább hallgasson róla?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Egy kapcsolat alapja az őszi teség.
2020. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
*őszinteség
2020. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen őszinte ÉS hűséges, nem külön-külön, hanem a kettő egyben.
2020. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha őszinte. Akkor is, ha 100% hűséges.


Párom azonnal elmondta nekem, nem akart zsákbamacskát árulni. (plusz ha bajom van vele, akkor az elején derüljön ki)


Nagyon nagyra értékelem a bátorságát és a belém vetett bizalmát - bár félt, de bevallotta, valahol érezte hogy nem fogom emiatt lenézni.


Hűséges, semmi baj sincs. Még ad egy pici pluszt is az ágyban, hogy biszex :D

2020. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jobb ha bevallja.
2020. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen őszinte, az az alap. Ha esetleg akar férfival is szexelni akkor 1x-2x oké, csak beszéljük meg, szóljon nekem róla. Az tök más mintha megcsalna.
2020. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6-os ment a zöld😁
2020. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha bevallja, mert tragikus is lehet kesobb, mind a ket fel szamara, ha megis ki kell derulnie es erre egyaltalan nem szamitott a masik. Bar elismerem, errefele nagyon nincs tolerancia. A termeszetes idegenkedest meg megertem, de azt is konnyebben kezelik azok, akik nem gyuloletet latnak.

Viszont neked huseg mellett is olyan tars kell, aki teged szeret es ez a reszed.

2020. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is fontos, hogy tudjon róla. Meglepő de sokan kedvelik a bi pasikat. 35 f
2020. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!