Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alkalmi kapcsolat nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolat nővel heteroként? L/23 (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetero nő vagyok, de újabban nagyon érdekelne, milyen egy együttlét nővel. Találtam is egy kedves, velem hasonló korú hölgyet. Érdekel, izgat a dolog, de nem tudom, hogy belemenjek-e. Hogyan, mit csináljak, ha igen? Férfival már volt, nyilván; nekem is szereztek örömöt. De nem tudom, hogy "más-e" ebből a szempontból! :) Rendes válaszokat várok. Köszönöm!

2020. febr. 19. 02:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

eddig elég jó. megvan a másik lány,ugyanazt akarja,hasonló a gondolkodás.

Egy randi is kellene,hogy személyesen is tudjatok beszélni.az pedig csak egy találkozó semmi több. akkor lesz randi a ha végén meg csókolod.

Menj bele,ha kihagyod mindig benned lesz,és ki kellett volna próbálni...majd 33évesen is ezen nyüglődsz.


ha gyakorlott akkor segíteni is tud.

ha nem akkor együtt bénáztok nevettek stb.

2020. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb a kölcsönös szimpátia, és vonzalom, egymásra hangolódás, és az ellazulás. Vágj bele! (Nekem ilyenből lett egy kétéves együttélésem. :-) ) N36
2020. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%

"Drága ez már a fogantatásod pillanatában eldől hogy melyik nemhez/nemekhez fogsz vonzódni ...""


Csak alátámasztásul egy cikk a Science-ből a világ egyik legrangosabb tudományos folyóiratából:


"Despite the associations, the authors say that the genetic similarities still cannot show whether a given individual is gay. “It’s the end of the ’gay gene,’” says Eric Vilain, a geneticist at Children’s National Health System in Washington, D.C., who was not involved in the study."


“The message should remain the same that this is a complex behavior that genetics definitely plays a part in,” - azaz a homoszeualitás (női és férfi) egy komplex viselkedésforma, melynek kialakulásában genetikai tényezők szerepet játszanak (de nem csak azok).


[link]


Le lehet pontozni, de ezek tények.

2020. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi de bi vagy.Egy heterót még a gondolat is elborzasztja.
2020. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mi lett a vége amúgy?:)


Én is kipróbálnám nővel akár alkalmi kapcsiba is benne lennék:3


20/L CSAK NŐK ÍRJANAK!

2020. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!