Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alkalmi kapcsolat nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolat nővel heteroként? L/23 (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetero nő vagyok, de újabban nagyon érdekelne, milyen egy együttlét nővel. Találtam is egy kedves, velem hasonló korú hölgyet. Érdekel, izgat a dolog, de nem tudom, hogy belemenjek-e. Hogyan, mit csináljak, ha igen? Férfival már volt, nyilván; nekem is szereztek örömöt. De nem tudom, hogy "más-e" ebből a szempontból! :) Rendes válaszokat várok. Köszönöm!

2020. febr. 19. 02:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd kötekedésnek #8, de a nemi identitás az más. Nemi identitasod szerint lehetsz fiú vagy lány. Amiről te beszélsz az a nemi orientáció.
2020. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Eddig jött mindenféle komment, csak a kérdéssel kapcsolatban nem! Nem rossz! 🤦🏻
2020. febr. 19. 09:56
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj az a helyzet, hogyha odaírod hogy kíváncsi vagy milyen egy nővel, de amúgy hetero vagy, akkor teljesen érthető hogy ezen azért mindenki kiakad. Mert nem vagy tisztában a fogalmakkal. Hetero mégcsak el sem gondolkodik ezen. Nem muszáj felcimkézni magad, semmi szükség rá hogy most ezen örlődj hogy biszex vagy, vagy ilyesmi, csak akkor azt se írd oda így tényként hogy te hetero vagy mert így a kérdésed konkrétan provokációnak jön le mindenki szemében.


A kérdésre magára: ne tőlünk várd a választ, nem nekünk kell tudni hanem neked. Ha érdekel és vágysz rá akkor menj bele, egyszer élünk, de neked kell tudni mit érzel. Más mint férfival igen. Nem jobb vagy rosszabb hanem másabb. Mindenkinek más jön be, próbáld ki , kísérletezz és meglátod hogy neked mi. Attól ne félj hogy nem fogod tudni mit kell csinálni, hidd el ott jönni fog minden magától, nem kell rástresszelni, csak spontán.

2020. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ez momentán nem férne bele egy kapcsolatba, de van olyan haverom akinek a barátnője biszex, ráadásul a kezdeményezős aktívabb fajta. Többször előfordult már, hogy a barátnője összehozott egy hármast, mert ő éppen úgy gondolta jónak a helyzetet, de ha a srác kezdeményezné, akkor prüszkölne miatta. Akinek az értékrendjébe ez nem fér bele, megbotránkozik rajta, annak semmiképpen sem ajánlom azt, hogy ilyen kapcsolatban éljen, ez nem a nyugalomról és a harmóniáról szól.

Ha belemennék ilyen kapcsolatba akkor viszont elvárnám, hogy a partnerem beszámoljon a dolgairól, hogy tudjak róla, ne hazudjon nekem, tiszteljen engem. Valahol legbelül meg tudom érteni az ilyen nők viselkedését,hogy egyik nap a nőiesebb énje a domináns, a másik nap viszont egy másik nővel szemben kiélheti a dominanciáját, olyan dolgot kap meg tőle amit én nem tudok vagy nem akarok megadni és neki szüksége van rá. Viszont nagyon nem mindegy hogy ez milyen hatással van a kapcsolatunkra, mert ha pozitív akkor bolond lennék tiltani, de ha negatív, akkor biztosan nem hagynám szó nélkül.

41F

2020. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

Kedves utolsó! Nem veszekedésszításnak szánom, de tényleg. De nem ez volt a kérdés hogy férfiaknak mi a véleménye erről, vagy hogy belefér-e ez egy kapcsolatba. Szó se volt kapcsolatról, sehol se írta a kérdező hogy van férfi párja.

Másrészt biszex nőként mondom hogy nem úgy van ahogy gondolod. Attól mert valaki biszex még nincs szüksége mindkét nemre. Ugyanúgy mint a heterok, ha szeretek valakit csak ő kell, nincs olyan amit nem tud megadni. Ha nem szeretem akkor ugyanúgy mint a heteróknál, másra fogunk vágyni. De ennek semmi köze a szexualitáshoz, heterók, biszexek és melegek között is vannak hűtlenek, nem hűtlenek, monogámok és nem monogámok.

2020. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%

"14" vagyok

Azért írtam a példát, mert a kérdező is avval kezdte a leírást hogy hetero, vagyis idáig férfiakkal létesített szexuális viszonyt. Azt kérdezi hogyha kipróbálja magát más szerepben annak milyen következményei lehetnek?

Az a nő, aki volt már együtt férfival de önszántából egy másik nővel él együtt és hűséges hozzá, nem keresi a férfiak érdeklődését és ezt fel is vállalja az inkább leszbikus, nekem ez a véleményem. A neveltetés, a társadalmi elvárások miatt nem vállalják fel sokan a nemi identitásukat, félnek attól hogy kirekesztik, megbélyegzik őket. Az igazi biszex emberek mindkét nemmel szemben aktívak, aki 20 éve csak férfival feküdt le de 20 évesen egyszer lefeküdt egy másik nővel is, az nem biszex.

2020. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 cseppszi ***** válasza:
76%

Ha alkalmi kapcsolat , akkor közös maszti + egymás megmaszírozása csikis helyeken. Ha többet is érzel meg vonzódsz lelkileg is, akkor már csók és bensőséges együttlét szerelmeskedés lesz.

Csináld azt ami mindkettőtöknek jó és beszéljétek át hogy hogyan tovább ha megtörtént. A testi része is jó de lehet szerelem is belőle - ez adott helyzet és pár függő

2020. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

"Drága ez már a fogantatásod pillanatában eldől hogy melyik nemhez/nemekhez fogsz vonzódni ..." - ez egyszerűen tudományosan nem igaz.


a homoszexualitás oka összetett, valószínű valamilyen genetikai hajlam IS, de pl. méhen belüli környezeti feltételek IS, és nem kizártak a születés utáni hatások sem.

2020. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
25%

Az agyamat eldobom, hogy a kérdező kérdez valamit, erre a "hetero vagyok" kijelentésén rugóztok és gúnyoljátok.


Miközben teljesen nyilvánvaló, hogy a mondat mit jelent:

"olyan ember vagyok, akinek eddig nem voltak homoszexuális vágyai, de most felébredt bennem valami kíváncsiság"

Erre többen cikizik, hogy akkor nem is heteró.


Ha elvárjátok, hogy XY "heteroromantikus, transz, fliud és pánszex meg szapioszex"-kén határozhasss meg magát, akkor tőle miért veszitek uyganezt a jogot?


Egyébként meg a hetero-bi-homo egy spektrum és nem biztos, hogy másnak is ott vannak a határok ahol te érzed.

2020. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%

Javítás:


Ha elvárjátok, hogy XY "heteroromantikus, transz, fliud és pánszex meg szapioszex"-kén határozhassa meg magát, akkor tőle (a kérdezőtől) miért veszitek el ugyanezt a jogot?

2020. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!