Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alkalmi kapcsolat nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolat nővel heteroként? L/23 (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetero nő vagyok, de újabban nagyon érdekelne, milyen egy együttlét nővel. Találtam is egy kedves, velem hasonló korú hölgyet. Érdekel, izgat a dolog, de nem tudom, hogy belemenjek-e. Hogyan, mit csináljak, ha igen? Férfival már volt, nyilván; nekem is szereztek örömöt. De nem tudom, hogy "más-e" ebből a szempontból! :) Rendes válaszokat várok. Köszönöm!

2020. febr. 19. 02:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Hasonló helyzetben vagyok. A válaszok engem is érdekelnek
2020. febr. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondják, egy nő jobban odafigyel egy nőre,kipróbálnám énis egy nővel 20L.
2020. febr. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Heterók nem vagytok ha kipróbálnátok nővel. Én a gondolattól is émelygek.

De nincs a biszexualitással abszolút semmi gond, csak önámítás a tagadása.

2020. febr. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam biszexnek... Ki akarom próbálni, ha bejön, és folytatom, akkor leszek az! :) Hajt a kíváncsiság most!
2020. febr. 19. 05:15
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá, egy próbát megér. Megbeszélitek, mit hogyan, egymásra hangolódtok. és ha jó akkor go
2020. febr. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

A biszexualitás nem úgy működik hogy csak akkor leszel biszex ha már csináltad nővel.

Ennyi erővel ha van egy leszbikus lány akinek még soha nem volt barátnője akkor ráfoghatnánk hogy "márpedig te nem vagy leszbikus amíg nem csináltad nővel"

Az érzéseken múlik. Egy heteró elképzelni sem tudja hogy akár csak megcsókoljon egy másik nőt, a biszex viszont kipróbálná nővel, de attól hogy még nem volt rá példa, ugyanúgy biszex hiszen azt érzi hogy szívesen hozzáérne egy nőhöz.

2020. febr. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha saját nemed iránt érdeklődsz akkor már minimum biszex lehetsz ... heteroszexuális nem agyal olyanon milyen szexuálisan érintkezni saját nemével mert a bele is kifordul


26N/Bi

2020. febr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező

A nemiidentitást NEM te választod

Ez nem úgy működik hogy ki próbálod nővel és ha bejön akkor leszel Biszexuális Nem ..

Drága ez már a fogantatásod pillanatában eldől hogy melyik nemhez/nemekhez fogsz vonzódni ... ugyanúgy mint az is eldől hogy fiú vagy lány leszel milyen lesz a szemed szó ne stb ....

Előző voltam

2020. febr. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szemed színe*
2020. febr. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
Egy Heteró Nő soha nem próbálja ki más Nővel!
2020. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!