Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez alapján biroman...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez alapján biromantikus homoszexuális vagy homoromantikus homoszexuális vagyok? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Egy férfi látványa vonz, amíg van rajta ruha. Eddig ahányszor láttam farkat (bárn megjegyzem még élőben nem láttam) undorodtam/rosszul lettem a látványától. Még régebben egy fiúval összejöttünk, de amikor megcsókolt, az valahogy nem tetszett. Utána még egy-két fiúval volt hasonló, aztán rájöttem, hogy lehet, hogy én a lányokat szeretem. Ez akkor történt, mikor szerelmes lettem az egyik lány ismerősömbe. Valahogy teljesen más volt, mint mikor egy fiúba szerettem bele. (?) Valahogy többet éreztem. Akartam őt.

Hosszas vívódás után bevallottam neki. Meglepődésemre azt válaszolta, hogy ő is hasonlóan érez. Szóval összejöttünk. Vele élveztem a csókot. Pár hónappal később lefeküdtünk. Bár nagyon ügyetlenek voltunk mindketten, nagyon élveztem/élveztük.(?) (Sajnos azóta már szakítottunk, nemsokkal azután, hogy elköltözött, de ez most a kérdés szempontjából nem lényeges.)


Hogy őszinte legyek férfiakból főleg olyanok vonzanak akiknek hosszú hajuk van. (Nem a lányos kinézetűek, csak szimplán hosszú hajúak!)


Igazából eléggé össze vagyok zavarodva... 😅 21L


2020. febr. 18. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt elég óvatosan érintetted, hogy fiúba voltál e egyáltalán szerelmes? Én a leírásodból úgy érzem, csak a normák miatt próbálkoztál velük. Én a második opcióra tippelnék, de ez nem szentírás :)
2020. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehát szerelmes voltál már nőbe, férfiba is, a szex,csók nővel jó volt, csók nem volt jó palival. Férfival milyen volt a szex?
2020. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vsz. nem volt. A leírásból ítélve.
2020. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!