Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes kipróbálni a 3-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni a 3-as szexet fiúként 2 fiúval? Úgy értem én lennék a passzív és az egyik srác dugná a fenekem miközben a másikat szopnám, ez élvezhető?

Figyelt kérdés

Mit lehet még ezen kívül hárman csinálni? Vannak más lehetőségek?

Ha egy aktív srácot is nehezen találok, akkor kettőt még nehezebb lesz?



2020. febr. 4. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez álom marad, hidd el.

Ehhez két ember kellene, egyet sem találsz, mert kamus és gyáva mind.

De ha van partner, akkor pedig hely nincs, vagy idő.


Tapasztalatból írom.

2020. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
úgy szeretném ezt kipróbálni...
2020. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább homoszexualitás kategória mint biszex.


Habár én hetero vagyok, de gondolom élvezhető lehet annak aki meleg vagy biszex.


Ha én egy csajt dugnék, miközben ő szopik, baromira izgatna engem, hát még akkor a csajnak hogy tetszene... így gondolom neked is tetszeni fog

2020. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jo lehet
2020. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged meg a partereid ez vonz akkor csináld, lelked rajta ha neked ez jó. Viszont használjatok óvszert közben.
2020. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nincs rá 1 partnerem se..:/

csak gondolatban foglalkoztat a dolog :)

2020. febr. 4. 13:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én voltam igy isteni volt..
2020. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Vannak még lehetőségek: Elkiáltod magad, hogy: Indul a uzivonat, beszállás.. A vonatozást gondolom nem kell magyarázni! De ha már rendesen megcsináltak, akár egy dupla anál is jöhet, bár utána egy ideig a recsegve fingásról le kell mondanod, mert csak egy phaaa marad..
2020. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Izgató, de néha kényelmetlen, de ha az egyik elment a másik tud tovább is d*gni, így tudnám összefoglalni.


Izgató a gondolat, meg amikor csinálod is, de amikor épp kezd jó lenni, ahogy dugnak és közbe arra koncentrálsz, de nem tudsz mer a szádat döfködik és arra is kell figyelni és amikor már majdnem elmész, de közbe egyszercsak a torkodra élveznek közbe nem jó :D

De szerencsére ez ritka az esetek 80% -va jó érzés, főleg az, ha elmegy a pertnered, de Te még nem, vágynál a d*gásra, kihúzza és beteszi a másik, aztán a másik pihen, de egy idő után beindul a látványtól és már ott van a szádban, közbe a másik elmegy és leváltja, így sokáig lehetsz du*gva :D


Nekem 2 évig heti 1-2 alkalommal volt benne részem.

Két aktív összejött egymásba szerettek, de egyik se vállalta a passzív szerepet, még csak orálisan sem, így én voltam a megoldás a helyzetükre.

31/F

2020. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Roman00SA ***** válasza:
100%
Voltam es szuper biszex vagyok 37
2020. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!