Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan védjem meg a barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Lehet ,hogy nem a megfelelő kategoria de nézzétek el nekem ,kérlek.

Az a lényeg,hogy mind a ketten lányok vagyunk,de ugye én fiúsabb vagyok,és erősebb,vagy nem is tudom hogy mondjam.

Van egy pár srác akik nagyon rávannak állva,néha hozzá nyulnak,persze nem hagyja.

De tartok attol ,hogy eldurvul,és én mégis csak lány vagyok.Nagyon sokat gondolok erre,és hogy mit csinálnék ilyenkor..

Jártam régen küzdősportra,stb


2020. jan. 26. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha felszólsz még cikizni is fognak, hogy leszbik meg stb. Megéri?
2020. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Szolalj fel nyugodtan az erdekeben, nem fognak leszbikusnak hinni. Ez hulyeseg. Attol hogy megbedesz egy visszahuzodobb lanyt
2020. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keruljetek el az egesz szitut. Gondold csak vegig, egyikotoknek sem lenne jo egy balhe. Se neki, se neked, hiaba h tanultad ezt regen. Egy ferfi megiscsak ferfi. Van az a pont, amikor nem kell pattogni, ha lehet keruljetek el, en ezt tanacsolom.

Ha minden kotel szakad, b*szd nyelocsovon ;)

N/L

2020. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják, került az ilyen szitukat, másodsorban meg a lánynak is van szája, ha ő nem utasítja rendere azt aki nyomul rá akkor furi lenne ha te közbeugranál és nekiállnál "keménykedni".
2020. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne ,hogy nem cikiznének.Sok mindenkivel vagyok jóba,legtöbben tudják,és nem olyan vagyok akinek beszoktak szólogatni
2020. jan. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!