Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan védjem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem a barátnőmet buliban?

Figyelt kérdés
Most vagyunk a barátnõmmel másfél hónaposak és lesz a hétvégén egy buli ahol csak nekem lesznek ismerõseim és neki nem nagyon. Nagyon féltem, mert szeret inni és elõttem elég pasizós volt. Mit tegyek hogy ne menjen oda hozzá senki ? Nem akarom azt a benyomást kelteni mindenki Elott hogy végig a seggében leszek...
2013. jún. 12. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg megbízni benne. Hiába véded mint egy házőrző, ha ő nem tud/akar lekoptatni másokat, felesleges minden erőfeszítésed.
2013. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fél szemedet tartsd rajta, és ha gyanúsat csinál akkor menj oda
2013. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Legyél vele.. tudasd mindenkivel, hogy ő hozzád tartozik. Csókok, ölelések stb..

Amúgy aki meg akar csalni az nem a szemed előtt fogja csinálni. De velem is előfordult, hogy smároltam mással egy buliban a barátom nem volt ott de a haverjai igen ugyhogy szingli lettem.

2013. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha nagyon részeg lesz és azt se tudja hogy hol van akkor bárki odamegy hozzá és félek hogy nem fog nekik nemet mondani.
2013. jún. 12. 12:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez hívják balfäszságnak. A csajod nem a tulajdonod, ha tisztel téged akkor lekoptat mindenki mást. Persze ha zaklatják, akkor lépj közbe. De különben idegesítő hogy minden lépését felügyeled. Ha nem tudsz bízni benne, vagy ha bebizonyosodik hogy nem szeret akkor elhagyod ennyi, nem kell túl izgulni a dolgot. Ha tisztel és szeret akkor nem adja be a derekát másnak.
2013. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És a miért ne járjunk r*banccal c. oktatósorozatunk 3 epizódját látták. Köszönjük a figyelmet:)
2013. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elvileg nagyon szeret meg minden, csak én félek, hogy mi lesz ha lerészegedik. ..
2013. jún. 12. 12:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi az hogy lerészegedik???? Szedje már össze magát! Egyetértek az 5. válaszolóval!


28/F

2013. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A részegség nem mentség. Nekem még nem sikerült olyan részegre innom magam, hogy ne ismerjem fel a pasimat, vagy hogy esetleg egyáltalán elfelejtsem, hogy van pasim. Pedig aztán volt bennem pia bőven.
2013. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tisztázd a barátnőddel, hogy úgy igyon, hogy tudjon magáról. Én tegnap este bulizni voltam (pontosabban koncerten), embertelen mennyiségűt ittam, mégis 3 pasit koptattam le, mert imádom a barátom, és máshoz hozzá sem érnék, pedig nem volt ott, stb.
2013. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!