Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Ti hány évesen és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Ti hány évesen és hol ismertétek meg az első fiút?

Figyelt kérdés
Tehát hogy jött az első fiús élmény? Én is szeretnék sráccal szexelni így kíváncsi vagyok mások hogyan csinálták. Voltam társkeresőn pár napja de mindenki arcképet akar és azt én nem szeretném kiadni. Félek, hogy lebukok.

2019. dec. 28. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ősz óta tisztázódott bennem, hogy akarom fiúval. Így még nem voltam senkivel. Pesti vagyok:)
2019. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Hány éves vagy?:)
2019. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a "nem szeretném az arcomat kiadni, félek, hogy lebukom" hozzáállást. Mitől, kitől félsz? Ismerőstől, baráttól? Miért? Ő is azt akarja, amit te, és lehet, hogy a családja előtt titkolja, de szeretne a saját nemével szexelni. Nem fog téged kiadni.

És mi van, ha ismerőssel találkozol egy meleg partner/társkereső oldalon? Legfeljebb összejöttök, és lesz egy barátod extrákkal. Egyszer mindenképpen meg kell mutatod az arcod, hacsak nem egy vödörrel a fejeden akarsz szexelni. Szopásnál határozottan kényelmetlen.

Úgyhogy arcképet elő, és ismerkedj, és szexelj!

2019. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!