Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az uni pasik eltüntek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pomazi73 kérdése:

Az uni pasik eltüntek?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre h sok a passzív van jópár aktív de unibol alig találni. Vagy rossz helyen keresgélek?
2019. nov. 6. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz helyen keresgelsz

Mi uni par vagyunk

2019. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgélsz.
2019. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én uni vagyok. És nem értem, a biszex férfiak hogy vallják passzívnak vagy aktívnak magukat?! Ha aktív, akkor nem biszex, csak perverz vagy nem jut neki nő és ezért pasikat dug. Ha meg passzív és dugni nem akar, akkor meg látens homoszexuális, nem biszex. De lehet tényleg rossz helyen keresgélsz.
2019. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biszexként annak tartom magam, de én is úgy látom hogy a nagy többség elválasztja hogy hova tartozik.
2019. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem egyik ismerősöm is az
2019. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. nov. 6. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is uni vagyok. Meleg 25/f
2019. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bi uni aktív vagyok.A popóm,tabú,minden más jöhet!
2019. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!