Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon az én felfogásommal van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az én felfogásommal van a baj? 22/L

Figyelt kérdés
Mostanság egyre több férfinál és nőnél is azt látom, hogy sokaknak leginkább a szex a lényeg és nem akarnak komoly kapcsolatot. Sokan inkább csak egyéjszakás kalandot akarnak vagy szexkapcsolatot szeretnének és mintha az érzelmek háttérbe szorulnának és mintha a szexuális kalandok fontosabbak lennének, mint egy normális kapcsolat. Ezt tapasztalom a való életben is és az internetes társkeresőkön és a gyakorin is. És nemcsak heteroknál, de melegeknél, leszbikusoknál, biszexuálisoknál is ezt tapasztalom. Én biszex vagyok, de nekem a szexhez szükségem van érzelmekre, akár férfi a partnerem, akár nő. Mintha nem akarnának az emberek sokat vacakodni az ismerkedéssel, hanem ha úgy látják, hogy kölcsönös a vonzalom, akkor már egyből a tárgyra térnének úgy, hogy alig tudnak valamit a másikról.
2019. nov. 1. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem teljesen igazad van 😊 nincs semmi baj a felfogásoddal

21L

2019. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nincs gond a felfogásoddal, de az övékkel sincsen.

Ez ugyanaz a kérdés mint a hetero/bi/homo dolog, mindegyik normális, csak mások vagyunk, különböző igényekkel.

28F

2019. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen igazad van, ugyanígy vagyok én is, és hiába szeretném megismerni meg hiába szeretnék komoly kapcsolatot, ha a másik nem akarja. Semmi baj nincs a felfogásoddal, úgy látszik kevesen, de vannak még olyanok, akik nem csak a szexre hajtanak :)

24N(bi)

2019. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nincs baj a felfogásoddal. Azonban szerintem ez nem az érzelmeket kerülik az emberek. Sokkal inkább a felelősséget. Az már csak egy melléktermék, hogy ezzel kerülik az érzelmeket.

Egy normális kapcsolat esetén mind a két félnek dolgoznia kell érte, elviselni a másik stikkjeit, a problémákat megbeszélni és orvosolni. No meg persze egy idő után összebútorozni. Itt pedig elkezdődne a felnőtté válás. Na ez az amitől sokan besz@*rnak. (Picit én is :D)

Az alkalmi pedig igazából csak a szükségleteink kielégítéséről szól. Aztán vissza lehet térni a megszokott, b@*szok a világra élethez.


Én is azt látom, hogy egyre több ilyen van. Szerintem ez egy hamar nem is fog változni, csak nőni fog.


29F

2019. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor régen még én is "igaz szerelmet" kerestem, de aztán rájöttem hogy felesleges. Én igyekeztem csak olyan nőkkel tölteni az időmet akikben láttam a jövőmet, egy családot, és bár találtam is pár olyan nőt aki tényleg szeretett engem, de abban a pillanatban hogy összeházasodtunk minden megváltozott! Lehetetlen elvárások, értelmetlen veszekedések, stressz, stressz, stressz... mintha teljesen kifordultunk volna magunkból annak ellenére hogy mindketten szerettük egymást. Amíg a barát/barátnő fázisban voltunk addig viszonylag kötetlen volt a kapcsolat és szerintem ez tette boldoggá és könnyűvé az együtt eltöltött időt. Házasság után megváltoztam én is, és ő is, és egy idő után már nem bírtuk egymást elviselni.


A szex azzal esik a legjobban akit szeretsz, de nem kötelező az hogy eljegyezzétek egymást, sőt, én nagyon is ellene vagyok. Akiknek barátok extrákkal működik a dolog, ők így érzik jól magukat. Én nem tudnám magam így jól érezni és a szex is kevésbé esne jól ha egy ilyen ingyen prostival találkozgatnék szabadidőmben, akinek az az egy előnye van hogy jól néz ki.


Nekem erről ez a véleményem. Én elfogadtam azt hogy nincs tökéletes kapcsolat, és ezért nem is erőltetem. Sajnos a legtöbb nő hosszútávra tervez amikor már a húszas éveik közepén vannak, és ha megmondod nekik hogy házasság szóba se jöhet, akkor már állnak is tovább. Tudom nagyon csúnyán hangzik, de ilyenkor igyekeznek bebiztosítani maguknak egy balekot aki eltartsa őket életük végéig. Én nem akarok eltartani senkit se, de ha szakításra kerül a sor, akkor nem kell ezt sehol, senkinek bejelenteni. Tiszta sor!

2019. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Balatonfüreden lakok és itt nyáron minden nap van 1 éjszakásom! Szóval csak le kell mennem a partra és kb majdnem mindegyik csak benne van az 2 éjszakásba! Én már feladtam az igaz szerelem keresését, még a komoly kapcsolatot is, mivel eddig 2 1 évnél hosszabb kapcsolatom volt és Mind2-nél megcsalt a riherongy! Az a baj, hogy a szexet se kívánom már, mert az alkalmik már nem vonzanak, csak normális lányt meg nem találni! 22/F
2019. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek nincsen szükségük egymásra mindenkinek megvan mindene mindent megkapsz stb

Ez a sex terén is így van lassan árúcikk lesz 1-2 alkalom és megyünk tovább ki kell próbálni mást ezt sulykolja belénk a média és minden ami körülöttünk van

Ez a nagy szabad liberális gondolkodás

Mindent próbálj ki és ha nem jó dobd el vegyél másikat ez megy sajnos

2019. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyivel jobb, ha stabilnak mondott párkapcsolatban, házasságban élsz, és közben keresed az alkalmat, hogy a párodon kívül mással is legyél?

Értem, hogy többre vágysz az egy éjszakás kalandoknál, de sajnos az emberek többsége inkább idősebb korában kezd el azon gondolkodni, hogy jó lenne egy stabil párkapcsolat, esetleg házasság, család. Próbálj meg a saját korosztályodnál idősebbeket keresni, akikben már dolgozik a vágy a stabilitás iránt.

2019. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!