Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért féltek eljönni egy randira?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltek eljönni egy randira?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem már többször is randit, minden ok, aztán eltünnek vagy nem válaszolnak. Csak addig tart a bátorság míg ki nem veritek?

2019. nov. 1. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak a szájuk nagy, semmi komoly elhatározás nincs senkiben.

Szórakoznak, ígérgetnek, és tuti, hogy közben verik....aztán ha elmennek, elmegy a vágy is, ami talán nem is olyan erős.

A leggyávábbak és a legkamusabbak a nős, vagy hetero kapcsolatban élők. Zaklat, írogat, fogadkozik, és huss, törli magát innen, törli az emailfiókot, nem veszi fel a telefont. Otthagy a randi színhelyén..


Mert sokkal jobb a langyos kakiban ellenni,mint lépni. De közben nem bír magával,várja, hogy megadják neki a husit ...a másik szobában pedig anyuci vasal, vagy a gyerek nézi a TV-t. Apuci pedig ábrándozik a kukiról.....aztán kiveri és meg van elégedve, hogy ő mégis családhű,rendes ember....dehogyis vannak rossz gondolatai.

És másnap új emailről, új regisztrációval kezdi elölről az egész szórakozást...

2019. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 pontosan így van.
2019. nov. 1. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ott voltam.


Viszont mondta egy ismerős,hogy távolrol csekkolja,és ha nemgyerebe akkor hazamegy ütközés nélkül...ugyan aljas húzás de valahol érthető.

2019. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eggyel találkoztam de nem olyan volt ahogy leírta magát :D
2019. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon becsapós az internet sajnos ... én is randiztam már 1 sráccal, aki képen, sőt még videóchaten is nagyon tetszett, viszont élőbe egyáltalán nem ...
2019. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!