Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Van kedved eljönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Van kedved eljönni egy kávéra? " Ez randira hívás?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Igen.


És 11 éven felüli nők ezt értik is!

2019. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem, lehet simán baráti kávé is.


Temészetesen nem kell kizárni annak a lehetőségét sem, hogy randi, de én úgy tapasztalom, hogy normálisan emberek összejárnak kávézni baráti beszélgetés céljából.


De rá is lehet kérdezni erre, a félreértés elkerüléséért.

2019. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy igen, lehet, hogy nem. Ha zavar, hogy nem tudod, akkor kérdezz rá. Új ismerősöknél én azt a kifejezést használom, hogy fussunk össze, ha egyértelműen baráti találkozót szeretnék. Olyan nincs, hogy egyértelműen randira hívok valakit. Elhívom, aztán kiderül mi lesz belőle, egy jó beszélgetés, és annyi, vagy átalakul randivá. 42f
2019. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül. Engem is volt, hogy elhívott egy srác kávézni, én is teljesen félreértsttem, ez akkor derült ki, amikor elkezdett a barátnőjéről mesélni. Na mondom, még jó, hogy nem öltöztem ki :D
2019. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rockarc ***** válasza:
56%

En ha randira hivok valakit, akkor azt emelem ki, nem pedig a kavet. Tok mindegy mit eszunk, iszunk, setalunk. Ellenben masok ezt maskepp is gondolhatjak. ilyenkor nyugodtan kerdezz vissza, hogy ez most randi invite, vagy csak sima dumalas? Erre termeszetesen fogsz valaszt kapni, hisz egyaltalan nem mindegy.


42F

2019. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mióta Facebook ismerősök lettünk, szinte folyamatosan beszélünk minden nap.

Viszont valahogy nagyon kiemelte a beszélgetést és a kávét 😏

2019. febr. 5. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Akkor ez randi lesz;)
2019. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rockarc ***** válasza:
57%

Akkor szerintem is randinak szanta, de marhara nem birta kimondani. Vagy ezt csak irta? Megrosszabb, mar a rajtvonalnal -10-bol indul, akkora hatranyba kerult.


Kerdezz ra. Ott mar egy igen, vagy egy nem lesz a valasz. Ha nemet mond, akkor el se menj.


42F

2019. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igeb, lehet.
2019. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az.
2019. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!