Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondtátok ellenkező nemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtátok ellenkező nemű hetero párotoknak, hogy biszexek vagytok? Mi volt a reakciója?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Az èn pasim örült neki
2019. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Miért kéne tudnia? Megcsalva úgy sem lesz, a 3as bármilyen formája kizárt, akkor miért lenne fontos?
2019. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én csak az azonos nemű hetero páromnak mondanám el.
2019. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt hittem hogy hetero. Még csak ismerkedtünk, de nagyon jól elvoltunk, és épp lelkiztünk, elmondtam neki, és annyi volt a reakciója, hogy király mert ő is :'D
2019. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi hallja a párjától, hogy biszex általában még örülni is fog neki :) A megcsalás egyébként is megcsalás, mindegy milyen neművel lép valaki félre. Egyébként ezeket a dolgokat jobb már az elején tisztázni és nem x idő együttlét után megnyílni - hogy akarnál különben bizalmat építeni?
2019. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, de aki ténylegesen hetero volt, az is örült neki.
2019. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Haat a bizalom miatt orulnek neki. A 3as nem annyira vonz mert jobban szeretek egy lanyra koncentralni de ra maximalisan.

En viszont ha lannyal teszi mondjuk parszor egy evben ha szamara ez fontos h kielje ezt a reszet is akkor oke. Nem tartom megcsalasnak .

21/f

2019. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Én már beszélgettem erről csajjal igaz én inkább heteroflexible vagyok, de ő mondta, hogy neki nem fér bele.

Unokaöcsémnek felhozta a felesége, hogy szívesen bevenne egy lányt harmadikra, mert ő érdeklődik a nők felé is, unokaöcsém meg mereven ragaszkodik a ketteshez. :D


Szóval, pasiból is van ilyen is olyan is.. :)

2019. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Új viszony elején próbálom kipuhatolni, a másiknak milyen a beállítottsága. Ha nem biszex, és nem is izgatja a gondolat, akkor is előhozakodom a ténnyel, hogy én biszex vagyok. Ha zavarja akkor viszlát, ha nem akkor biztosítom róla, nem szokásom senkit megcsalni, senkivel. De mindig törekszem arra, hogy szintén biszex partnerem legyen, aki megérti a gondolataimat, vágyaimat.
2019. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!