Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van köztetek akinek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek akinek ilyen baráti kapcsolata van?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal kapcsolatra gondolok, van olyan barátotok akivel történt valami izgalmasabb? Van olyan akivel rendszeresen előfordul? Hogy alakult ki?

2019. okt. 28. 15:15
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

#40

Hogy történt az első alkalommal? Hogy alakult ki a dolog?

2023. ápr. 8. 20:11
 42/45 anonim ***** válasza:
29%
Bro kamugyujtemeny* néz szét itt, azt megérted
2023. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Volt,még tinikoromban,egy utcabeli srác. Vele napiszinten volt,most egy haver van,de vele elég ritka.
ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Volt eddig 4, de az utolsó nagyon megégetett.

Az első 3 viszont nagyon jó volt, velük csak maszti volt, kölcsönösen is.

Második sajna már orált is akart, harmadik meg bepasizott.


A harmadik pasija azonban benne volt egy Cum Control szeánszban, és egyszer alaposan kiverték nekem, kikötözve.



Most egyelőre nincs. Majd lesz, ha újra kész vagyok rá.

ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. A barátomnak nem igazán sikerült a házassága. Ezért kevés szexet kapott otthon. Tizenéves korunkban még együtt maszturbálgattunk aztán ő is Én is megházasodtunk. Az utóbbi időben kezdett panaszkodni, hogy az asszonya nem vagy nagyon ritkán szexel vele és újra napi szinten van a maszturbálás. Amit szerte csak mint mondta másabb valakiben elélvezni, akár pasiban is csak érezhesse, a másikat. Egy ilyen panasz beszélgetésünk során én megemlítettem neki, hogyha ha ennyire tele van és szeretne élvezni engem megdughat, Még ifjúkorunkban erről is beszélgettünk. Szóval odatartottam neki és megdugott. Nagyot élvezett nekem meg tetszett, hogy milyen szenvedéllyel dugott meg. Mondanom sem kell, hogy ebből rendszer lett. Így az van amikor a nejétől nem kap punit, akkor megdug engem. . Persze a környezetünk nem tudja. Nekünk ez már szinte természetessé vált. Segítek rajta és azt hiszem, mint régi barátoknál ez elfogadott dolog. 58 éves Férfi
máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!