Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van köztetek akinek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek akinek ilyen baráti kapcsolata van?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal kapcsolatra gondolok, van olyan barátotok akivel történt valami izgalmasabb? Van olyan akivel rendszeresen előfordul? Hogy alakult ki?

2019. okt. 28. 15:15
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%
igen, van, de csak bizonyos szintig megyünk el.
2019. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy fiatalabb nős, bi kollégám, 5 évig volt ilyen barátság extrákkal kapcsolat.

Másfél éve elköltözött, azóta semmi.Kamugyűjtemények mindenhol....:.)

2019. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell érteni pontosan hogy kamugyüjtemények?
2019. okt. 28. 16:16
 4/45 anonim ***** válasza:
97%
Nem de szívesen benne lennék.
2019. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
95%

A kiegyensúlyozott barátság extrákkal kapcsolat feltétele, hogy a felek elsősorban barátnak és csak másodsorban tekintik szexpartnernek egymást - ettől még nagyon sokszor előfordul, hogy valamelyik fél "túlgondolja" a dolgot.

Hogy alakult, hogy alakult ki... úgy hogy nyitottak a felek és bevillan a kérdés, hát akkor miért ne?

2019. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%

Kamugyűjtemény = írnak privátot, írnak választ, nagy tervek, ígéretek és mikor találkozni kell,akkor gyáva sz... módjára eltűnik mindenki.

Így elég nehéz barátkozni, pedig biztos volna igény arra, hogy értelmes, kulturált módon ki lehessen alakítani egy emberi értékeken alapuló, de mégis testiséget is tartalmazó kapcsolatot.

2019. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
95%

Csak volt anno nemrégiben, már nincs.

De hosszú ideig találkozgattunk hétvégente.

2019. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

Van is kb 3 éve szexelük.Azon kívűl,hogy engem ne lehet meg dugni,mindent ami szem szájnak ingere.Kikötözés,

spermás smár.Tudom ez elborzaszt embereket.De nekünk fenomenális.Órákon át szexelünk.Szupi mind kettönknek.

2019. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
80%

NEM!


Szeretem a tiszta helyzeteket. A barátság barátság, a szerelem szerelem. Szex meg nincs csak úgy, csak párkapcsolatban.


Talán régimódi, de én ilyen vagyok. :)

2020. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
12%
Szoval homokozni akarsz
2020. ápr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!