Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek ti hogyan fogadtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek ti hogyan fogadtátok el magatokat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én könnyen. Imádom mind a két nemmel...
2019. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
siman,minek tulgörcsölni? ami vágy és jol esik,az ne bün.ha jo akkor jo nincs mese
2019. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -remete- ***** válasza:
97%
Mi titka? Nálam elkellet döntsem mi a hosszútávú cél. Család vagy melegség. Az utóbbiról kiderült nem tudok érzelmileg kapcsolódni fiúkhoz míg nőhöz igen. Innentől már kömnyebb volt dolgom elfogadás terén.
2019. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte inkább fura volt, hogy szexuálisan érdekelnek a nők is. Aztán arra gondoltam, hogy ezen úgy sem tudok változtatni, hogy tetszik a női test. Az első együttlét után, sokáig nem gondoltam nővel szexre. Aztán van amikor csak úgy jól esne. Inkább azon gondolkodtam, hogy tudjanak-e róla a környezetemben, de végül megmaradt a személyes dolgomnak.
2019. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
hónapokig agyaltam rajta mire megtettem a vágy erősebb volt mint a józan ész de nem bántam meg
2019. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nyáron döntöttem el, hogy sráccal is ki akarom próbálni. Na ez még nem jött össze. Viszont hosszas feladat volt erre rávennem magam, de egyszer él az ember ergó lépnie kell.
2019. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán 17 évesen mikor voltam az első fiummal.

Imádok nyalni fiukat is dugni szopatni és szopni is.

Így szép az élet igazán.És változatos.

2019. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!