Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti hogyan fogadtátok el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fogadtátok el magatokat?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem nagyon nehezen megy és ezért nagyon sokszor rosszul érzem magam.:(

Segítsetek kérlek.



2019. júl. 18. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok , de szerintem az a legfontosabb, hogy semmiképp se tekints a szexualitásodra negatívan ("rosszul kódolt, hibás..."). Ha teljesen kimaxolod az önbecsülésed akkor jobban fogod magad érékelni és így ezt is könnyebben elfogadod. Egyébként nem opcionális a "nem elfogadás" így előbb utóbb túl kell esni rajta. Lásd meg magadban a saját értékeidet és tudd, hogy ettől egyáltalán nem veszítesz belőlük, ugyanolyan értékes ember vagy mint bárki más.
2019. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én megtanultam hogy ha boldog akarsz lenni ahhoz chillesnek kell lenni. Magyarul nem szabad mindenen aggodalmaskodni, különösen nem ezen. Én élvezem a helyzetet, nem reklámozom magam, de ha úgyvan akkor ki fogom pŕobálni és abba is ugyanolyan élvezttel, lelkiismeretfurdalás nélkül fogom magam belevetni, mintha csak egy fiúval lennék.

De ehhez azt kell megérteni hogy ez az állapot egy természetes dolog, és nem találom az okát hogy miért kéne szégyellni. Sőt. Az ilyen szintű nyitottság szinesíti a szexuális kultúrát, hasonlóan nyitott partnerrel pedig a szexuális életet. Például: a hetero pasik nagy része nem csinál prosztatamasszázst mert az b#zis. Tehát egy ilyen hülye, begyöpösödött "őshetero" duma miatt maradnak ki életük orgazmusából. Na te az ilyeneket "besöpröd", mert nem félsz a saját szexualitásodtól, és biként nem kategorizálgatod magad, csak élvezed aki/ami jön!

19L

2019. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!