Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti hogyan fogadtátok ezt el? 18/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fogadtátok ezt el? 18/l

Figyelt kérdés
Régebben heterónak gondoltam magam aztán rájöttem, hogy biszex vagyok. És már jópár éve inkább a lányok tetszenek. Ahányszor eszembe jut egyszerűen elfog a szorongás. :( Egyszerűen nem tudom elfogadni magam.

2018. dec. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Imádnék egy ilyen barátnőt
2018. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Idő kérdése és elfogadod
2018. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Nekem a pingvinek tetszenek. Szerintem nincs semmi gond veled.
2018. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
ugyan ez a szitu volt nalam is. aztan rajottem, h minek akarjak masoknak megfelelni? mert en csak azert nem fogadtam el, mert masok nem biztos, h elfogadjak. aztan azota nincs bennem kellemetlen erzes ezzel kapcsolatba, jo biszexnek lenni:'D
2018. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfi.


Olyannak fogadok el másokat és magam amilyen vagyok.A nőket szeretem,a férfiakat nemi oldalról nem.Kérdésedre válaszolva.Az ismeretségi körömben többen vannak akik a maguk nemét célozzák meg.Na és?Ma már nem szégyen,csak esetenként kellemetlen.Ha a lányok iránt irányul a figyelmed akkor ne fogd vissza magad.Egyébként is?!Miért akarsz a normatíva szerint élni?Mert ezt várják el tőled?És akkor te hol vagy?Minél előbb elfogadod nemi intenzitásod annál előbb szabadulsz fel a nyomás alól és élhetsz a magad kreálta békében és nyugalomban.Ne foglalkozz mások véleményével mert soha nem tudsz számukra kielégítően cselekedni.Te magad legyél az első és csak azután jöhetnek mások.Nem kell magadra kiírni,hogy biszex vagyok,nem kell reklám,de ne vond meg magadtól azt amire vágysz.Hadakozhatsz még egy ideig,de felszínre fog törni elöb - utob.Élj boldogan.

2019. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!