Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti hogyan fogadtátok el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fogadtátok el magatokat?

Figyelt kérdés

Nekem egyszerűen nem megy és kapcsolatba is félek belekezdeni mert tudom, hogy csak csalódást okoznék ha előjönne újra a lányos időszakom. :( kérlek segítsetek.

19/l



2019. okt. 13. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd belenyugszol hogy ezen már nem tudsz változtatni.
2019. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Miért okoznál csalódást, ha előjönne a "lányos időszakod"? Vagy szereted az adott pasit vagy nem - ha szereted és minden rendben köztetek akkor meg nem fogsz sem más pasira, sem nőre vágyni.

Egyébiránt a ffi-ak többsége igen jól tolerálja ha a barátnője biszex (sőt), mond el az elején, normális emberrel ki tudsz alakítani normális kapcsolatot.

2019. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az segitett, ahogy ramnez.. :)

Es egy igazi kapcsolatban mindkettonk erdeke azt diktalja, hogy elfogadjuk magunkat, es igy meg tudjunk nyilni teljesen. Meg en is tanulom.. Es neha nehez, de megeri. Ez egy csoda.

A megfelelo mellett nem lesz benned kerdes..

2019. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Hogyan fogadnám el magamat? Engem senki sem akar nekem adni. :-))
2019. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Én is ezért felek kapcsolatot kezdeni
2019. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!