Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rossz ember vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig is imádtam a biszex vagy leszbi/meleg ismerőseimet. Mármint barátként. De, ha arra gondoltam, hogy én magam lennék egy lánnyal, az nagyon taszító gondolat volt számomra. Lássuk csak.. azt el tudom képzelni, hogy smárolok lánnyal, meg azt is, hogy kinyal vagy ujjaz. De fordítva nekem nem menne. Ha puncira gondolok, hánynom kell. Mi lehet a bajom?

2019. okt. 22. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Én nem látok itt problémát.. hetero vagy. Nekem meleg az egyik legjobb barátom, de amúgy hányok a gondolattól, hogy két férfi csókolózzon. De jól kijövök vele, mert nagyon sok más dolog összeköt bennünket. Szóval szerintem ez a két dolog nem egymást kizáró - mármint vannak meleg barátaid, de neked nincs hozzá kedved.


Szóval nem, nem vagy rossz ember. Meg amúgy is, magadban azt gondolsz, amit akarsz, azzal még nem bántasz meg senkit.

2019. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De lánnyal smárolásba nagyon is benne lennék. Mármint az vonzó számomra. Illetve a mellel foglalkozás is oké.. meg a simi is játszhat. Dee... a nyalás abszolút kizáró. Amúgy 18/L elfelejtettem kiírni:)
2019. okt. 22. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen, kedves kérdező, értelek. Hiszed vagy sem, a barátnőm is pont így viszonyul a nőkhöz. Illetve, megnézi őket az utcán. Szóval ismerem a helyzetet.

De hogy ettől miért lennél rossz ember...

2019. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát azért gondolom magam rossz embernek, mert ha úgy vesszük megvetem magam. Úgymond elfogadom a körülöttem lévőket, de magam mellett nem tudnék lányt elképzelni.
2019. okt. 22. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De miért kéne magad mellett lányt elképzelni? A többség hetero. Te egy kicsit biszex. Az sok mindent jelenthet.

Vagy arra gondolsz, hogy bár el tudod képzelni, hogy téged nyaljon valami, de te nem viszonoznád, és ezért nem vagy jó ember? Van ilyen, csak akkor ezt előre meg kell beszélni.

2019. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen! Ezért érzem magam rossznak, köszönöm utolsó válaszoló:) Mert ez olyan... önző dolog szerintem.
2019. okt. 22. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Áhá... így már értem.


(amúgy az összes választ egy ember írta)

2019. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm az összes egy embernek:P
2019. okt. 22. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem, vannak olyan lányok akik annyira-vagy egyáltalán-nem igénylik a nyalást, de imádják csinálni.
2019. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!