Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az életben egy teljesen új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben egy teljesen új ember megismerésekor, általában hogy derül ki róla, hogy ő szereti az azonos nemet is?

Figyelt kérdés

Gondolok arra,hogy nem baráti társaságból kerül ki,hanem például egy áruházban valami miatt megismerkedtek.


Általában hogyan derül ki/adja a másik ember tudtára,hogy ő "másképpen" is ismerkedne veled?


2019. máj. 5. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ember és szituáció függő. És számtalan verzió előfordulhat, nem hiszem, hogy lehetne egy általánosat felállítani.
2019. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé észrevehető módon jelzi, ha az esete vagy !

Nekem pl. egy srác a fürdőben jelezte. Először csak nézett, mikor találkozott a tekintetünk, mosoly,kitartó szemezés. Majd mellém ült a medencében, és megszólított, teljesen átlagos dologgal. -Jó a víz, -Szoktam ide járni ? -Stb. Majd "véletlenül" hozzám ért,én nem kaptam el a lábam. Majd elkezdte egyre többször érinteni a combom, rövid símítások,stb. Majd mondta, megyen lassan, és megy a zuhanyzóba ! Én nem megyek esetleg ? És látványosan megsímította a farkát, hogy a vizes gatyán át lássam a méretet. Fölkeltem és követtem. ENNYI ! Beléptünk a zuhanyzóba, nem volt senki, ledobtuk a gatyákat, ő odalépett és már húzogatta, símogatta. A többi jött magától !

2019. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!