Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom magam hová tenni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magam hová tenni. Hová tartozok? Meleg vagyok? Emiatt már volt öngyilkossági gondolatom is

Figyelt kérdés

14 éves koromban volt egy agyműtétem, ami után mindent elfelejtettem. Megtanultam újra írni olvasni... de önbizalmam sosem volt.(full introvertált lettem) Annyira hogy már azt akartam hogy dugjanak meg. Alázzanak meg.

Miután megtörtént utána meg fél évig csak martam magam hogy mit tettem... és ez ismétlődött folyton. Most 30 éves vagyok és amikor sexelünk a feleségemmel ott van bennem a vágy. Miután elmentem meg marom magam ismét... selejtes vagyok

De fiúval meg nem tudnék együtt élni

Volt ilyen valakivel? Szívesen beszélgetnék.


2019. okt. 22. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján úgy néz ki, biszex vagy.
2019. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy pszichológushoz. Nagyon súlyos önbizalomhiányod van
2019. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már 5x is, de sajnos nem sok sikerrel.
2019. okt. 22. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem egy alkalom után kell várni a csodát, az egy folyamat. Legalább egy évig, de igazából ö tudja megmondani mi kell neked hogy jobban legyél
2019. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kokszoskároly ***** válasza:
100%
Az agykurkász jó ötlet. Szerintem segíthet. De az öngyilkosság a legrosszabb amire csak gondolhatsz. Mindig van legalább egy kis sansz arra hogy rendbejön minden kivéve ha megölöd magad. Gondolj bele lehet hogy 2év múlva minden jó lesz te meg most végetvetnél mindennek. A családodról nem is beszélve. Ha a feleséged nem túl régimódi akkor vele is megbeszélheted. De leget hülyeséget beszélek mert nekem nem voltak soha ilyen gondolataim szal nem tom milyen lehet
2019. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!