Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti is magatokhoz hasonlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is magatokhoz hasonlót kerestek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én enyhén bi vagyok és kicsit macis. Amikor keresek havert akivel több is lehet, nálam fontos szempont, h szintén macis legyen és átlagossal és fitymával rendelkezzen.

2019. okt. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de sosem kellettem senkinek így :/
2019. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk az alkat nem számít, nekem a szerszámnál számít a hasonlóság.
2019. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is korombeli vékonyat keresnék hasonló célból,átlagos vagy kisebb mérettel.20/F
2019. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nemigazán, nekem nem gyenge a testalkatom, és férfias vagyok, de inkább feminin és vékonyabb testalkatú srácot díjaznék.
2019. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 187 cm -es magasságomhoz,szőrtelen lányos alkatomhoz passzívként a legjobban a vékony testalkatú alacsony,nem vastag farkú fiúk jöttek be.
2019. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!