Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen fiúval szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúval szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azoknak a fiúknak a tanácsát szeretném kikérni, akik már voltak mind a két nemmel.


Milyen érzés fiúval szexelni? Hogyan éli ezt meg érzelmileg és testileg egy férfi?

Hogyan zajlik egy ilyen aktus?

Mennyivel másabb mintha lányokkal szeretkeznénk?


Nagyon gondolkodom azon hogy megpróbálnám fiúval és szeretnék tapasztalatot gyűjteni.

Eddig kettő nővel voltam, de túl kíváncsi vagyok.


18f



2019. okt. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Sokkal rosszabb mint lányokkal, de a lányoknak nem vagyok elég jó, úgyhogy marad ez.
2019. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, előbb el is mentem, mint a lányoknál. Viszont, nekem utána mindig bűntudatom van, és "megbánom", hogy fiúval csináltam. :D
2019. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ugyan így vagyok vele én is.. folyton megbánva vagy olyan furán érzem magam de közbe pedig nagyon élvezem :/ lehet azért mert eléggé hívő vagyok, és ugye ez nem elfogadott a keresztény világban, de valahogy muszáj boldogságot ereznem :D Egyébként kedves kérdező ugyan olyan mint lannyal sőt többé kevésbé jobb is. Én egy baratommal szexeltem akivel 6 éve ismerjuk egymást és olyan jó volt így ezt az oldalunkat egymasnak at adni :D btw én is 18 vagyok
2019. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon más férfival, mint nővel.


Ugye egyrészt már a legszembetűnőbb nemi különbségek, mint pénisz van punci helyett, nincsenek mellek (de a mellbimbó általában ugyanúgy érzékeny és jólesik), ha bármiféle anális puhatolózás van (főleg ha szex!) kell síkosítás, ilyenek.


Na meg a borosta és / vagy arcszőrzet!

2019. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra annyiban más,hogy amikor nővel vagyok,akkor keményen uralom őt,amikor férfival,akkor bújós cica inkább.
2019. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már voltam mindkét nemmel.De it nem írok többet

személyes.

2019. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!