Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek! Ha egy heteró srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ha egy heteró srác kipróbálná fiúval nektek az olyan lenne vele szexelni, mint nekünk szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Figyi.

Nem. Valószínű ha hetero, akkor nem fog belemenni. De hidd el, olyankor kérdezni fog, (ha barátok vagytok) mit hogy kell. Magyarán amatőr. De nem ugyanolyan, mint egy szűz nő. De persze, ha ismered, akkor sokkal könyebb vele. :)

anonymus /F

2013. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vmit félre értettél. Én vok a heteró, de bevallom kipróbálnám egyszer talán. Az is lehet élőben visszalépek, de mégis.
2013. jún. 19. 23:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet egy kérdésem? Hány éves vagy?

Ha nem publikus itt ország-világ elött írj privátba.

Lehet tudok 1-2őt mondani. :)

anonymus / F

2013. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell heterónak lenni, hogy szűz legyél. Szerinted a melegek nem szűzek mielőtt először lefekszenek valakivel?
2013. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vicces vagy Tonik, mert minden meleg kérdésnél írsz és priviben nekem is írtál... Fura vagy! Amúgy kedves kérdező passzív("lány") vagy aktív ("fiú") vagy mindkét szerepben szexelnél? Mert ettől is függ a válasz. Amúgy én bi vok és nagy élmény persze, bár sose volt még.
2013. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Héé! NEm vok szűz! Sőt! Sok barátnőm volt már:)
2013. jún. 19. 23:17
 7/13 A kérdező kommentje:
A fiú szerep érdekelne!
2013. jún. 19. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Itt írták nemrég hogy kezdő vidéki B.zihoz lement Pestről egy "tapasztaltabb" randira. Konkrétan össze sr@rta magát a kis szűz. Csodálatos látvány lehetett:))
2013. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Heterókat és A "nekünk" et külön vetted tehát a "hetórknak xy olyan lenne mint nekünk" mintha te nem neveznéd magad heterónak.
2013. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerintem rosszul értelmezed.
2013. jún. 20. 01:24
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!