Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék? Barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Barátnőmmel már lassan 4 éve vagyok együtt és nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Nem kivánom azt, hogy leszopjak valakit (bár magamat néha szoktam maszturbálás során), és se hogy megdugjak srácot vagy engem dugjanak. Viszont valamiért meg izgat a szopatás. Imádom párom szopatni és nem tudom azért izgat e videókban, ahogy fiatal srácok szopnak keményen. Régebben tesómmal vertük a magunkét közössen, azt nagyon élveztem.

2019. okt. 15. 07:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Valahogy nem szeretnék biszex lenni, ha meglátok egy szép nőt az utcán megnézem, persze arról még párom a leggyönyörűbb nekem. Nem tudom elképzelni, hogy helyette vagy mellette én sráccal legyek és ha rá gondolok nem izgat hogy srác szopjon le mikor itt van nekem ő.
2019. okt. 15. 08:04
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Te túlbonyolítod.

Összekevered a nem akarok és nem szeretnèm dolgokat azzal, valójában mi vonz.

Hidd el ismerem biszexként a dolgot.

Semmi baj nincs, attól hogy barátnőd van, még egy szexuális lény vagy, és ha biszex vagy, érezhetsz több irányba is ez teljesen normális.

Az, hogy felizgat más is, nem egyenlő azzal, hogy megcsalod a barátnőd, ezért ne keverd és ne generálj bűntudatot.

2019. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De em tudom elmondjam e neki, hogy izgat az amit leírtam.
2019. okt. 15. 08:27
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagyis azt, hogy végül is biszex lehetek.
2019. okt. 15. 08:27
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez maximálisan a kapcsolatokon múlik, igazából szerintem nincs jó forgatókönyv.

Sok nőt taszít még a gondolata is és férfiatlannak tartja, van akit nem zavar és van akinek bejön vagy benne van.

Te ismered a kapcsolatotokat, meg hogy mit szeretnél.


Ha nem jön be neki, akkor csak simán tudomásul kell vennie, viszont azzal hogy elmondod azt is jelenti, amíg együttvagytok semmit nem próbálhatsz ki.


Ne értsd félre, én maximálisan hűséges típus vagyok és hiszek is benne.

De szerencsére az én páromnak nincs ilyen gondja hogy ne fogadná el és elméletileg ott a lehetőség hogy majd egyszer kipróbálunk dolgokat akár közösen egy harmadikkal.


De ha nem ilyen lenne a kapcsolatom, és tudnám hogy nem fogadja el, sőt tudja is rólam és fél szemét mindig rajtam tartja hát még akkor is egy börtönben éreznèm magam, ha soha nem csinálnék semmit. Lehet hogy sok lenne a gondolata, hogy egy életen át nem léphetnék.


Egyébként szerintem először magadat fogadd el és ismerd meg.


Egyébként meg ne csavarodj rá nagyon, nálam a fantáziàk jönnek és mennek. Biszex vagyok de volt amire évekig pokolian izgultam, majd kipróbáltam és teljesen elmúlt.

Normális az is, hogy az ilyen ismeretlen dolgok jobban izgatják a fantáziád.

2019. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 15. 09:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod kiélni, felesleges elmondanod neki.
2019. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Attól még bi valaki, hogy nem csinálta, csak fatáziál róla, illetve ha csak bizonyos részei izgatják a fiú-fiú dolognak. A biszex dolognak renegeteg árnyalata van, de ha bármilyen része egy kicsit is izgalmasnak hat, akkor az vagy. Ráadásul sokszor ilyen apróságokkal kezdődik a felismerés és később már más dolgok is izgatni fognak. De hozzáteszem, hogy nem biztos hogy minden, nekem is van ami igen és ami nem, és már nem változik.


Amúgy iylenkor az elején az ember kicsit megrémül ettől a dologtól és a felbukkanó bi vágytól, de nem olyan para, de nagyon elnyomni sem szabad, mert az sem megoldás. És ez nem változtat semmit azon, hogy szereted a barátnődet, pl nekem mikor volt csajom akkor nem foglalkoztam a fiús résszel, de attól még tudtam, hogy tetszik valamennyire.


Hány éves vagy és mióta jött ez a dolog?

2019. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
24 vagyok, nemrég jött
2019. okt. 15. 14:28
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem kérek priviket
2019. okt. 15. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!