Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bármelyik nem képes merevedést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármelyik nem képes merevedést okozni egy hetero férfinak?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne hogy ha egy hetero férfit simogatna " ott " egy nő vagy épp egy férfi mindenképp lenne merevedése? Akarta ellenére is?

Tehát tudná blokkolni fejben hogy ne legyen merevedése vagy semmi esélye mert hát ingerek....



2019. szept. 23. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, lehet "blokkolni", sőt igazából blokkolni sem kell, mivel az inger fejben indul el és csak utána reagál a test. Egy hetero ffi-nek simogathatja egy meleg, kb. annyira fogja izgatónak tartani mint amikor az urológus tapogatja - semennyire.
2019. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak hogy az urológus nem azzal a szandékkal nyúl az emberhez..


Egy társaságban merült fel a téma valaki azt mondta hogy tudná magát blokkolni, valaki azt mondta hogy anatómia, beindulna a vérbőség az inger hatására...

2019. szept. 24. 00:35
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Aki hetero annak nem áll fel pasira, ilyen egyszerű
2019. szept. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Igazabol attol fugg, hogy az illeto hogyan gondolkodik ezekrol, izgatja-e az ilyesmi.

Szerintem barmit / barkit lehet blokkolni egyebkent, ha kello onuralommal megaldott emberrol van szo. Hiaba megy oda hozza a bikinimodell felesege, vagy baratnoje. Csak az a gond, hogy van egy rakas gyenge ember, akiknek barmire/barkire felall... legyenek csak buszkek, az allatvilag reszei.


Amugy annyi a titka a dolognak, hogy le kell kotni a gondolatait massal, pl. olyanra gondolsz ami abszolut nem izgat, vagy ami teljesen elvonja a figyelmed, mert sok gondolkodast igenyel. A felszines emberek persze keptelenek az ilyesmire. Csak mert GYK-n vagyunk azert tettem hozza. En pl. szemely szerint olyat szoktam csinalni, hogy ha ciki hogy felall (volt mar vizsgan pl ilyen XD), akkor egy bizonyos orvosra gondoltam, akinel voltam nagyon regen korhazba, es fajt amit csinalt. Utana szedultem is, mert iszonyodok az ilyesmitol. Amugy is mindig irtoztam az orvosoktol, szoval nekem ez bejott. Rosszul vagyok ha rajuk gondolok. :D De mindenki tud szerintem hasonlo dologra gondolni. Pokok, kigyok, van aki a denevertol fel, akar valami megrazo multbeli emlek. Aztan akkor majd nem a szexualis vaggyal lesz lekotve a figyelme, ennyi, szerintem egyszeru.

2019. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
a 3-ast miért pontozták vajon le ha igaza van.
2019. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vallom kérdés mi a szituáció. Azért egy glory hole ahol nem látod ki elégít ki simán megvan, sőt még ha látsz is egy férfit és ő neki áll ...ölni téged tuti nem lesz lankadt a pénisz. Ahhoz már nagyon kellene kontrollálni a dolgokat. Erre az emberek 99,99%-a tuti nem képes. Egy kis simi nyilván nem fog okozni semmit sem.
2019. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Férfi van előtted és neki áll ...opni tuti állni fog a cerkad. Kijavított a teló.
2019. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hetero vagyok de masszőrnél volt hogy felállt a cerka pedig nem is a péniszem maszírozta
2019. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez embertől függ. Neked mindem egyes nőre áll a farkad? Nyilván nem, hanem van egy zsánered, és van, aki kicsit tetszik, van, aki egyáltalán nem. Biszexuálisoknál ugyanígy van. Az, hogy valaki bi, az nem azt jelenti, hogy automatikusan üindenki tetszik mindkét nemből.
2019. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az már nem heteró.Max bi
2019. szept. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!