Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, bevállalnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bevállalnátok egy "versenycumizást"?

Figyelt kérdés
Egy meleg sráccal kéne versenyezni abban, hogy melyikőtök tudja gyorsabban elérni, hogy a pasija elélvezzen. Lehet orálisan kényeztetni vagy máshogy.

2019. szept. 7. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer tuti bevállanám :)
2019. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
a versenycumizásból szerintem csak az orálra lehet következtetni, ha máshogy kényeztet, akkor nem cumiz
2019. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Cumi közben lehet még csinálni ezt-azt.
2019. szept. 7. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Volt már házibulinkon versenycumizás. A legügyesebb lány (ahol leghamarabb élvezett a fiú) választhatott magának egy fiút akivel azt tehetett amit akart. A legügyetlenebb lányt (ahol utolsónak élvezett a fiú) megdughatta minden fiú aki akarta.
2019. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme egy ilyen versenynek, avagy mi a tétje?

Egyébként egy melegtoleráns lány lehet belemenne, de ilyen általában akkor fordulhat elő ha a meleg pasit a lány jól ismeri, avagy éppen haverja.

2019. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bacardiboykvar ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség, mivel nem feltétlen attól függ, hogy az a pasi megy el hamarabb, akit pasi cumiz, vagy az, akit nő. Van pasi, aki két perc alatt elélvez, és van, aki fél óra alatt. Ezen kívül vannak pasik, akik tudják szabályozni az erekciójukat. Ez az én véleményem. 44 éves bi pasi
2019. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!