Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek is nagyon nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon nagy hibàt követtem el? 18/L

Figyelt kérdés
Én is biszex vagyok van egy másik csaj aki szint úgy.Annyi hogy ő rólam max csak sejti de róla tudjuk hogy az.Eléggél elkezdtünk a másiknap imponálni,már egy jó ideje tudjuk szinte biztosra hogy be jövünk a másiknak attól függetlenül hogy ezt egymás között még nem tisztáztuk.Össze jöttem egy sráccal de sajna csak két hétig tartott ki tettem egy képet magunkról,amit valószinű ő is látott ezért most full bunkó,és közömbös velem.De én a sráccal már nem vagyok együtt ezt ő nem tudja,de most nem merek.hozzá szólni/írni neki ez végett mert így viselkedik velem.Most mit csináljak? Hogy tehetném jóvá? Én még mindig nagyon szeretem,és nem akartam hogy ez legye.
2019. aug. 31. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Magyarorszagon a lanyok 90 szazaleka 18/L
2019. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem követtél el hibát! Őszinte voltál! Jobb, hogy most az elején kiderült, minthogy sokáig titkolóznod kellett volna!
2019. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak féltékeny. Közeledj bátran, mint előtte! Ha szóba jön a srác, légy határozott, hogy vége.
2019. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Iagazából annyi,hogy kicsit meguntam hogy csak vagyunk.Oké hogy be jöv7nk a másiknak,de senelyikünk sem lép,mert fél.Nem gondoltam hogy ez leaz ha össze jövök valakivel
2019. aug. 31. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz tőle valamit, ne várj, kezdeményezz te!
2019. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha ezt így megírnád neki is, mint nekünk?


Mit veszíthetsz vele?


És mit nyerhetsz?:-)


hajrá:-)


F, 38

2019. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!