Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek hibát követtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hibát követtem el, ha lefeküdtem vele?

Figyelt kérdés
Biszex lány vagyok, de inkább a lányokat preferálom. Van egy egyetemi csoporttársam és egyben nagyon jó barátnőm. Ő már régóta tetszik, de úgy tudtam hetero. Őt pedig nem zavarta, hogy én bi vagyok, nagyon jó barátnők voltunk. Nemrég szakított vele a barátja és teljesen maga alatt volt. Én sokat vigasztaltam, de pár napja túl messzire mentünk. Átmentem hozzá és filmet néztünk, iszogattunk, beszélgettünk. Nem bírtam magammal és megcsókoltam. Ő visszacsókolt és utána lefeküdtünk. Úgy tűnt ő is élvezte, de másnap reggel elküldött. Azóta alig beszél velem, azt mondta, hogy szerinte kihasználtam, hogy ő szomorú. Bűntudatom van, de úgy éreztem ő is akarja(nem ittunk sokat). Most teljesen összezavarodtam. Fontos nekem, nem akarom elveszíteni.
2018. jún. 5. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne érezd magad szarul. Egyáltalán nem használtad ki. Ráerőszakoltad magad? Nem. Ott hagyhatott volna? Igen, de nem tette. Akkor ő a hibás amiért lefeküdt veled. Ehhez két ember kell.
2018. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez az ő gyengesége volt.Nem a te hibád!Írd ezt le neki vagy mond el!
2018. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Persze kettőn áll a vásár. De mikor egy férfi használja ki a hasonlóan kiszolgáltatott nőt egy szakítás után akkor mekkora szemét mi? Pedig itt sem történ más. Nem is nem függő kéne hogy legyen ez a kérdés, pusztán emberileg szerepelt le a kérdező a "barátnője" előtt. Aki a barátom azt támogatom, nem pedig kihasználom a gyenge pillanatát a saját vágyaim javára..
2018. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
#3-as Ha a kérdező férfi lett volna, ugyanezt írtam volna. Egyáltalán nem nem függő a dolog. És nem szerepelt le mert nem rajta állt csak hogy ez megtörténjen. #1-es voltam.
2018. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Már minden kérdés arról fog szólni,hogy a semmin hőbörgő pasiknak magyarázkodunk?
2018. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Be ne vedd ezt a dumát, inkább mondd meg neki, hogy oké, egy dolog ha megbánta, de ő is ugyanúgy akarta, különben nem fekszik le veled, szóval lesz szíves a saját szarát nem a te hátadon szétcsapni tangapapuccsal.
2018. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha nem erőszakoltad meg, akkor ne legyen bűntudatod. A közeledésnél vissza kellett volna utasítania.

Inkább magával lehet gondja. Nem gondolta volna, hogy csajjal is lefekszik, akkor jónak tűnt, rá egy napra nem. Nyílván emlékezteted rá, mert veled csinálta...


Szvsz hívd fel, mondd el neki, h ez volt, nem jött be akkor nem jött be, legalább kipipálhatja h ez is meg volt, attól még barátok maradhattok, nem mondod el senkinek, máskor nem környékezed meg. Ennyi. Ha nem fogadja el, akkor hagyd.

2018. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!