Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti elmondanátok a személynek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a személynek?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akiért már nagyon hosszú ideje odáig vagyok,már nem csak tetszik,hanem szerelmes vagyok belé.Tudom róla hogy ő is biszex,egy községben élek vele.Néha úgy érzem én sem vagyok számára ellenszenves,de mégsem merek tenni semmit,pedig már nagyon kivagyok.Ti mit tennétek? Ha kell mesélek többet privàtban
2019. aug. 21. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Jólvan Pistike.
2019. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi?
2019. aug. 21. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira odavagy érte akkor valószínűleg már tud is róla. A kérdés inkább az, hogy megvárod a sültgalambot a szádba repülni, vagy kezdeményezel is. A helyedben az utóbbit tenném.
2019. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy nem vagy számára ellenszenves még nem jelenti azt,hogy belemenne bármibe is Veled. Az lényeges,hogy falun élsz, eleve zárt kis közösség, könnyebben ítélnek az emberek, mindenki ismer mindenkit és ez akár még vissza is tarthatja attól,hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Először beszélgess Vele valami átlagos témáról, és biztos,hogy érezni fogod mit gondol/érez Irántad.

Én nem kezdeményeznék, csak óvatosan lépést tennék Felé.

2019. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először is.Én sem akartam vele össze jönni pont ez végett mert mindenki mindenkit ismer.Másodszor meg majdnem minden nap beszélek vele ebből is vágtam le a dolgokat😉
2019. aug. 21. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!