Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti elmondanátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok ha a barátnőtök travi lenne?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert igazából rám meg ő rá tartozna.
2018. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindek, ugyis orditana rola.
2018. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát én inkább maradnék a titkos viszonynál. Okés, ha 100%-osan nőnek nézne ki és megbeszélnénk, hogy nem teregeti ki a szennyest, akkor már be merném mutatni a családnak/barátoknak.
2018. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ... megértem azt aki azzal érvel, hogy megánügy, de szerinten sem kell szétkürtölni, de sajnálni sem szabad.


Azaz elég gáz ha valaki a barátai és családja elöl eldugja vagy akár mások előtt nem mutatkozik vele az utcán sem.


Plusz ha valakinek van egy sejtése akkor meg letagadja hogy az ő baratnője az lenne.... szerintem az baj..., de nyílván nem kell megaphonal mindenkinek elmondani.

2018. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdeném magamtól mondani mindenkinek hiszen ránk tartozik a dolog
2018. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem reklámoznám, de ha valaki rákérdezne, nem biztos, hogy tagadnám.
2018. okt. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mármint hogy a csajom pasi?

kinek miköze hozzá?

én dugom,nem más.

2018. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy úgy érzed h rattyerbuza vagy, de arról fantáziálsz, h mindenkit át verve, a kecskét is meg a káposztát is be zsebeled és természetes kapcsolatot is meg kukit is akarsz. Hmmm. Komolyan el hiszed h ez nem látszik amúgy is, h a családi programok -szerinted talpig smink meg kis estélyi, ha más nem a női család tagok egyből le vágják. Haver ez így nem frankó. Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor vállald a szerelmed ahogy van. Es amijen nemu meg amilyen nevetseges ruhat hord is. Ha viszont nem akarsz a homoszexuális vágyaidnak engedni, ahoz is jogod van, de ne a kis kapukat keresd, hanem akkor ne traviba gondolkozz....Tényleg eszedbe se jut , h nem kérdés, h kilátszik az, ki hallatszik, ki derül?!

Komolyan aggasztó ez az ízléstelenség, v hogy is mondjam. Nem látod egy nő és egy travi közt a különbséget?? most mindegy is melyik tetszik. De bakker ebből is látszik ,h ez az egész egy bizonyos intelligencia szint alatt van csupán (komolyan véve ugy ertem, nem valami játékra ami nem aberrált kényszer és beteges). Ostobaság, sötétség, még az, h mint a bolondok, eszükbe se jut, h nem a ruha teszi a nőt,félelmetes, h nem érzékelik a nyilvánvalót ,és az is, h még logikailag se veszik észre, h valami súlyos torzulás van a vevő készülékükben, mert nem a többség vak, h nem látja a szépséget egy tanga bugyogós harisnya tartós, kitömött melltartós (de lehet akár már a szörny határán, operált, mű testrészes, mell is rajta, ezek ilyen szörny képek, akár egy kentaur. És egy kislány se születik úgy h a kentaurra indul be, ha úgy alakul annak oka van. Szóval h elő jön ez, h elkezdi vonzani egy ocsmányság és hagyja magát, sőt bele veti, és fel se tűnik h valami magyon csúszik el?? V sose láttad a komédiát a női ruhás férfiakban akik szajha módjára a testiség leg alacsonyabb szintjén, kéjelegnek? A teremtés felfoghatatlan csodája, az élet és az emberi tudat speciális mélysége ennyit ér? H már a szépet a csúnyától se tudja megkülönböztetni? Nem latja a nő és férfi anatómiai, biológiai és nem kevésbé esztétikái különbségeit? (És nem ,nem érdekel egy át plasztikázott, v tini kora óta osztrogenezett ,se semmilyen ázsiai ladyboy akiről linkelt képen egy dekoratívnak tűnő nőneműnek tűnő lény van. Kösz nem kell bizonygatni,h egyreszt fingod nincs hogy manipulalt akar a kep akar a leny, de eztbis le szarom ha van par akik hoznak egy szintet, sminkben :) na de komolyan, haver !!Nem vagyok hulye. Főleg nem annyira h egy két kép v videó felvétel meg tévesztene. )

Szóval csak nem értem hogy lehetnek ennyire sötétek. Ja és még ezen agyal, h ezt mind hogy tudná ki maxolni, suttyomban, mert be, meg fel vállalni a kuki mukit azt azért nem meri, de családi életbe illő párkapcsolati minőséget egy női ruhás palival azt meg igen :) hihetetlen elképesztő felgoghatatlan és végtelen buta

Ezt nem bírom amúgy bennük, h ostobák nagyon nagyon és nem naivan gyerekként hanem sötét barom buta bjnkokent ,bocs

2021. febr. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!