Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasik ti ezt komolyan is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti ezt komolyan is gondolnátok?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőtök biszex és azt mondanátok neki hogy ha ő csajjal le fekszik ti nem veszitek megcsalásnak akkor komolyan gondoljátok?
2019. aug. 10. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekelne, én a páromnak mondom mindig, hogy csajjal, ha úgy érzi h vonzza bármilyen szinten ez a dolog, nyugodtan kipróbálhatja.

Nem megcsalás. Más élményt tud nyújtani egy nő és mást egy pasi.. Gondolom én bar tapasztalatom nincsen.

Egy szép nőre ki lenne féltékeny amúgy is, sőt ez vonzó számomra. Meg eleve nem kell attól tartanom, hogy elveszi tőlem.

2019. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is igy van. En bi vagyok es van egy lezbikus baratnom. A ferjem beleegyezett... 😜
2019. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Az nem megcsalás az nyalakodàs mint a fagyinál.

Ha viszont érzelmek is vannak bennük ott már gáz van.

2019. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Én csak úgy engedném neki ha engem sem hagyna ki belőle akkor érzem hogy szeret, de én a másik nővel nem foglalkoznék csak a párommal. Úgymond a 3. nő csak segédeszköz lenne.
2019. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

14: "Én csak úgy engedném neki " - már ha megkérdezi egyáltalán.

Én nem kérdeznélek téged, mert ez a te döntésed.

Egyenlő jogú önálló személyiségek szövetsége egy párkapcsolat, nem egy feudális birtokviszony!

2019. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!