Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy vettétek rá magatokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vettétek rá magatokat a legelső biszex kalandotokra? 19/F

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én is ezen elmélkedem hogyan kellene elkezdeni, te milyen kalandban gondolkozol??
2019. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
spontán jött
2019. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Csak úgy megtörtent, mert kiváncsiak voltunk mindketten. Nagyon fiatalok voltunk, azt sem tudtuk mit csinálunk. Szóval nem nagyon kellett rávenni magunkat. Tetszett mindkettőnknek, sokszor megismételtük :)
2019. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát én még mindig várok arra, hogy egy pasi leszopjon :D

26F

2019. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Spontán az osztálytársammal smároltunk majd egymást leszoptuk.
2019. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Igaz, azért mentem oda, ahol megtörtént, hogy esetleg sikerül bepasiznom. Még így is elég sok spontaneitás volt benne.
2019. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Spontan iszogattunk egy sraccal, mondta h allja az estemtet ha leszopom. Felizgatott ezzel a dumaval ugyh leszoptam
2019. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az előbbi kommentekhez képest teljes tortúrája volt az első élményemnek.

Talán két év társkeresős ismerkedés beszélgetés után vettem rá magam arra hogy én igenis ki akarom mostmár próbálni és össze kell szednem a bátorságom hogy ezt meglépjem (ekkor lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak),szerencsére egy tapasztaltabb de nagyon türelmes sráccal sikerült megismerkednem akit nem zavart az hogy ideges vagyok és félénk hogy ebbe belevágjak. 24f (20 voltam az elsőnél)

2021. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!