Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nagyon ronda lányok is...

A nagyon ronda lányok is elvesztik valamikor a szüzességüket? Fog velük járni valaki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 01:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
a kislányoknak könnyü! nincs az a problémájuk, mint a kisfiuknak, hogy tapasztalatot szerezzenek annak érdekében, hogy be tudjanak csajozni.nem kerülnek 22es csapdába, hogy pont attól a tapasztalatszerzéstöl vannak elzárva, amit nem tudnak megszerezni.
2010. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

van egy ismerősöm, aki TÉNYLEG ronda. Rettentő masculin alkat, jó nagy darab is, de a stílusa marha jó, interneten jött össze a pasijával (egy teljesen átlagos pasi), most babát vár. Mindenki lehet szép valakinek.

Én sem vagyok egy szépség, de arra már rájöttem, hogy ha elhiszem magamról, hogy jól nézek ki, akkor az is sugárzik kifelé, és bizony volt egy pár igen jó pasim, mielőtt férjhez mentem. 33/l

2010. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Aubrey* válasza:
Ha jól értem magadról beszélsz... és ez szomorú. Nagy nulla az önbizalmad:( Hidd el senki se különleges! Mindenki egyenlő. Szerintem nem vagy ronda és a többiek se szépek hozzád képest! Csak te látod így. Vagy olyan jó mint a többiek!Talán még jobb is. És mindenki megtalálja a hozzá való személyt. Ez alól te sem vagy kivétel.
2010. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

08:20

ne azt mondd, amit hallani akar, hanem az igazat:

a rondakat nem kedvelik annyira, mint a szepeket, es kesz

2010. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
hát figyi...én 16 leszek augusztusban..és még mindig szüz vagyok...pedig pasik véleménye szerint már nem kéne annak lennem,amilyen testi adottságaim vannak...:D szal nem szépség függvénye a szüzesség elvesztése sztm..
2010. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szia!

Nemtudom hány éves vagy de figyi én 17 leszek pár hónap múlva és minden fiú haverom csodálkozik h még szűz vok.h lehet az meg ilyesmi és mindig pasit akar szerezni a legjobb fiu haverom és ezt sokszor unom. mert nem vok csúnya hanem olyan átlagos meg nem az a nagyon csinos mert van kb 5 kilo feleslegem és én is meglátok 1 jó pasit és beszélgetek vele és kiderül h :bunkó, egoista,nagyképű v nőcsábász mert h "ő jó pasi" szóval nem minden a külső!! én ezt mondom.... és ne aggódj nem az a lényeg h szűz vagy-e v nem ez nem számít semmit...bár sokan azt hiszik

2010. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
11-43,én voltam az előtted író is,és én is ezzel ugyanígy vagyok...vannak olyanok akik tök jól néznek ki,de téll csutra,discoba odajönnek meg minden és akk eccere fel akarnak vinni magukhoz...-.-,ennél szánalmasabb meg nincs mert akk inkább menjenek el k*****ni
2010. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Miért aggódsz? Kérdésed alapján tinikorban vagy, még nem maradtál le semmiről! Próbáld felfedezni magad, elfogadni a tested és ha ez sikerül, a többi jön magától.És különben sem az a cél, hogy feltétlenül elveszítsd. Nem a cél a fontos, hanem az odáig vezető út!
2010. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Mindenkibe van valami vonzó, amit meg lehet szeretni.

Nagyon csínya lány nincs, csak nagyon kritikus emberek vannak.

Ha tiszta, ápolt, inteligens, akkor mindenképpen rátalál valaki.

2010. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!