Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nagyon ronda lányok is...

A nagyon ronda lányok is elvesztik valamikor a szüzességüket? Fog velük járni valaki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 01:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Általában igen. Nagyon sok előnytelen külsejű embert ismerek (fiút és lányt is), akinek van kapcsolata.
2010. júl. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp
2010. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem.
2010. júl. 7. 01:45
 4/19 anonim válasza:
77%
a molylepkék molylepkékkel párosodnak.ez a természet rendje.
2010. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

én egy nagyon nagyon dagadtat ismerek, mostanság szakított a pasijával...

de volt neki!

2010. júl. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Csajoknak könnyebb, mint fiúknak. Ha más nem elmennek valami szórakozóhelyre, és ott mindig van már annyira részeg ember, aki bevállalja őket.
2010. júl. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
persze!!! tudom, klisé, de tényleg nem a külső számít!!! ha nagyon ronda vagy és nem kapsz senkit, az nem azért van, mert nagyon ronda vagy, hanem mert nem vagy megelégedve önmagaddal!!! Keresd meg a helyed, ahol jó vagy, keresd meg magadban a nőt/férfit és ne izgulj!!!
2010. júl. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
0%
1:58----bruhahahhaah ..amúgy igaza van.Nem az a lényeg,hogy nézel ki,hanem az,h mennyi pénzed van!
2010. júl. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elég sablonos tudom, de nem minden a külső. Lehet, hogy elsőre nem jön be valakinek egy csúnyácska lány, aztán pár beszélgetéssel töltött óra után nagyon megkedveli a lányt a pasi, és idővel kialakul a kapcsolat. Ismerek én is olyan lányt, aki bár külsőleg nem valami szép, mégis annyira jó stílusa van, hogy nem egy pasija volt már. Én sem vagyok egy arcmodell, mégis van vőlegényem.
2010. júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ch abszolút egyértelmű, de ebben az esetben tényleg olyat kell találni aki szeret ..aki !MAGADÉRT! szeret. De biztos, és hülyeség ezen aggódni :)
2010. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!