Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az igaz hogy a nagyobb szájú...

Az igaz hogy a nagyobb szájú csajok 14 évesen már elvesztik a szüzességüket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerü attól, hogy nagy a szája.

Amelyik kutya ugat, az nem harap.

2009. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyobb száj alatt a méretét, vagy a beszéd mennyiségét érted?

mert a szó szártyárok talán azért veszíthetik el hamarabb, mert ők a "menőbb" csajokhoz tartoznak(legalábbis azt hiszik).

ha a méretre gondolsz, akkor sztem alaptalan

2009. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nemigaz! Igaza van az előttem szólónak a kutyával... Általában a szende szüzekből kerül ki az iskola qrvája. De ez nem általános.... Az ien kacérkodó csajok szokták 28-20 évesen elveszíteni a szüzességüket. Aki meg szende 13 évesen dugják mint a répát...
2009. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
28-20 évesen? kicsit elírtad. nem feltétlen igaz. Van amelyik csak a "menő" réteghez akar tartozni. Akik meg csendesebbek, szerényebbek, nah innen kerülnek ki a nimfók.
2009. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

mindengyikre van példa, szende későb nimfo, meg arra is h nagyszájú és lám hülyeqrva lett belőle...volt osztálytársam volt a legnagyobb ribi általános iskolában, elballagtunk, jövő tavaszrare jött neki a gyerek, most 21 éves, van neki egy 5éves gyereke, grat neki...ugyanakkor olyanról is tudok, hogy alig mert szólni kettőt, most meg már több f_szt fogott mint kilincset...de olyan is van h ribi volt áltisiben, most meg többéves komolya kapcsolata van...szóval, van akire igaz, van akire nem...


20/L

2009. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekik csak a szájuk nagy, ha a tettek mezejére kéne lépni már nem is olyan magabiztosak, sőt. Ezért nem is kezdek velük soha.
2009. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nem. most ez elég hülyén fog hangzani, de én is nagyszájú csajszi vagyok, meg bizonyos szintig beleférnek dolgok, de még szűz vagyok. Barátom a fél sulival járt vagy kavart, a tipikus "menő srác" és még nem akarja elveszteni. 1 évesek vagyunk
2009. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Csak helyeselni tudom azokat akik azt állitják hogy a szende szüzek a legnagyobb k'rvák.Személyes tapasztalatból állitom.Tisztelet a kivételnek,ha van.Ismertem egy csajt akinél szendébb,visszahuzodo csajt még nem láttam,igaz h 11 évesen!már srácoknak verte ki a farkát és 13 évesen meg tolták mit a lopott biciklit.Most 17 éves,van egy lánya akit anyuci nevel,a lány meg discozik.Grat neki és anyucinak!
2009. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz, elírtam... természetesen 18-20 évest akartam irni.

Örülök hogy többeknek is az a tapasztalata a szende vs. nagyszájú között.

2009. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
na azért már vegyünk vissza kérem, én sem vagyok nagyszájú sőt...és mégsem vagyok k*rva
2009. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!