Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és már feldugtam...

Szűz vagyok, és már feldugtam magamnak egy uborkát! Hártyám megvan még?

Figyelt kérdés
De a legvastagabb formájáben (7-8cm) nem ment be, lefaragtam olyan 4-5cm-esre és akkor felment. Bár nem igazán élveztem, és nem is véreztem szóval akkor még szűz vagyok 16cmes volt a hossza. Nem véreztem, szűz vagyok még? Mármint egvan még a hártyám?
2008. nov. 8. 15:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, miért kellett engem lepontozni, amikor azt írtam, nem kell csak azért önkielégíteni, mert ez a divat, hanem csak akkor, ha valóban "nem bír magával" az izgatottságtól; és akkor sem elsősorban úgy, hogy -ráadásul szűz létére- uborkákat dugdos fel magának.


Amúgy a vérzés nem mindenkinél jelentkezik a szűzhártya átszakadásakor - nekem sem volt. A fájdalom lehet annak a jele, hogy nem voltál elég tág, elég nedves - de ugyan mitől is nedvesedtél volna be, ha egyből a feldugással kezdted?- így nem csoda, ha nem volt egy nagy élmény. De a fájdalom lehetett a szűzhártya átszakadásának is a jele. Ha teljesen feldugtad, szerintem átszakadt. (Na és? Nem tragédia!)

2008. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
ez olyan hüjeség ahogy van ey uborka nem vagy normális. már bocs
2008. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Anyádnak mitmondtál hovatűnt az uborka?:DDDD
2008. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
anya kepzeld el meg egy uborka sem tudja elvenni a szuzessegemet es ollyan csunya vagyok h egy fiunak sem kelek keress egy baratot inkabb mint hogy az uborka dugjon teged mindenek meg van h mire valo
2008. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ha egy ubival sikerült a szüzesség elvesztése,nem vagy világszépe,szal sztem csukott szemmel csináld uccsó válaszoló,ja meg előjátéknak alkalmazzátok az uborkát.na soksikert:DD

Csakháát amúgy súrolod a 10-et?:)))

2008. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el amit esetleg egy hülye erotikus filmben láttál.

Oda kifejezetten nagy farku fickókat keresnek. Nem nagy a valoszinüsége, hogy ilyennel akadsz össze :)

Az átlagos méretet banán félének lehet elképzelni, persze ebböl is van kisebb nagyobb fajta. XD

NEm foglak fikázni,mert manapság a fiatalok sőt a felnőttek zöme is alkalmazza a kielégitést, bár mindenki tagadja. ^_^

Ha biztos lennék,hogy senki nem néz fel a gépemre még tippet is adnék istenbizony. XD

De az első hozzászólók egyike helyesen mondta, hogy érzések, simogatás, és fantázia kell hozzá. Biztos van valaki akire gondolsz közben. ^_^

és tényleg nem feltétlenül kell hozzá semi amit felnyomkodsz.

Ebben a korban a saját testedet fedezed fel. Te magadnak kell tudnod, hogy hol esik jól ha megérinted, és hol nem érzel semmit.

Magadnak kell megtudnod, hogy esetleg később ha a kedveseddel csinálod, meg tudd neki mutatni,hogy mit szeretsz és mit nem.

Egy ex párommal már a csókolózás is majdnem orgazmussal végződött, úgy hogy mindenki a saját ruhájában maradt.

Hidd el, az érzékelés a legfontosabb.

2008. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
de még leis faragtad xDDD nemvagy normális
2009. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

:)

A legközelebbi meg az lesz:

Feldugtam egy uborkát, de nem használtam kotont - most akkor terhes vagyok?

:D

2009. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2009. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
ekkorát rég nem szakadtam:D köszi KISLÁNY:)
2009. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!